şuan çok hüzünlüyüm...

hiphopRKYrapper

Yeni Üye
Üye
şuan çok hüzünlüyüm...
hüzünlüyüm çok hüzünlüyüm
biraz önce arkadaşımın hatta arkadaş denemez kardeşimin ablasının nişanı vardı ordan geldim..

kardeşim,kankim zaten bu ikisiyle sık sık görüşüyrz,hatta bnm evde yatakları bile hazır duru hep neyse..

ama sınıftan diğer arkadaşlar da vardı..
uzun zamandır görmemiştim ve .ok duygulandım..tabiki gene kimseye belli etmedim.gene içimde yaşadım hüznümü..

ama çok duygulandım..lise bitti..gerçek hayat başladı..okadar güzel günler yaşamıştıkki.hepsi aklıma geldi.hepsini tek tek yad ettik ..

nekadar çok özlediğim geldi aklıma.lise daha yeni bitti ama sanki çok uzun zaman olmuş gibi.:wof::wof::wof:

bir de busene katsayı problemi yüzünden okulumu değiştirmiştim...o zaten bu sene boyunca üzüntü olarak bana yetmişti artmıştı hatta...
ama konuşmalar sırasında nekadar çok şeyi kaçırdığımı,nekadar çok anıdan geri kaldığımı birkere daha anladım...
neyse şuan bu hislerle doluyum...

hayatın bukadar derdi tasası içinde bir de okul yıllarımızı özlicez demekki olsun..

içimi dökmüş oldum ya ..ohh ..

Ce: şuan çok hüzünlüyüm...

sana bir sır geçmişini hatırlamaktan acı çekmekse özlemek daha iyi;)vede unutmaki bir gün gelecek bu günlerinide özliyeceksin o yüzden geçen her günü deyil her saniyeyi hissederek yaşa yaşaki beyhude geçmesin zaman hoş bence hiçbir zaman beyhude deyildir ya acısıyla tatlısıyla değerlidir zamn önemli olan yaşadığın herşeyden bir ders çıkartmaktır.sonra öylebir geçiyorki zaman bi bakmışsın ki bazı şeylerden eser kalmamış.

paylaşımın için tşkler

inan yolun başındasın keşkeler için daha çok erken onun için sıkı tutun hayata ve hiçbirşeyi kaçırma özellikle eğitimini, üniversite sıralarında seni bekleyen çok anı var ve bir o kadar da arkadaş.kendime hep kızarım bunlar bana söylendiğinde dinleseydim diye ama yıllar geldi ve geçti ,zamana karşı koyamıyoruz en iyisi her anın tadını çıkarmak.

öyle yapmaya çalışıyorum zaten ablam. sağolasın..
ama insan hüzünleniyor hatırlayınca ama hayat napalım ...zaman geçiyor.her an yeni şeyler öğretiyor,hüzünlenmeyi bırakıp onları kaçırmamak lazım...

ahhh canım okul yılları insanın en unutulmaz anılarından biridir...en güzel şeylerde hep o yıllarda yaşar insan....ne mutlu sanaki böyle güzel anıların olduğu için....kendine iyi bak ve üzülme hep iyi şeylerle hatırla okulunu ve arkadaşlarını...

aaaaaaaaa
ben neler yazmışım
o hiphopRKYrapper benim:D
yeni nickle yeniden doğdum:D
vay beee.
sağolun yazdıklarınız için..
inanın şuan o yazdılarımın üstünden 10yıl geçmiş gibi.
geçen zamanda bukadar büyüdüm...

Canim Benİm Bende 31 YaŞindayim Ve Yolda Nezaman Lİselİ Ögrencİ GÖrsem Hep Kendİ Okul Yillarim Gelİr Aklima Senİ Anliyorum Ama Hayat Devam Edİyor Daha Çok Anilarin Hayallerİn Olacak Önemlİ Olan TebessÜmle Hatirlayacagin Anilarin Olsun GÜzelİm

Geri