Şubat 'ta anne olacağım:)

oyy durgunlasmis bura, yeni yila uzun zamandir ilk defa evde gircez göbüsle disarda tadi cikmaz yilbasinin :) nasilsiniz bakalim bana erken dogum olma ihtimali yüksek dedi drum ama ne sanci ne baska bi belirti hicbisey yok esime haftaya cuma dogursam ne süper olur hemde sende izinlisin bol bol vakit geciririz kizimla dedim :D 36+0 oluyo ya ozaman icim daha rahat olur, buarada dr bana fazla yürüyüsü yasakladi simdilik haftaya cuma günlük yürüyüslerime baslayayim diyorum doktoruma danisarak tabi.
Siz ne durumdasinizh agri sizi var mi? Yürüyüsler ne alemde...
ayricaaaaaaaaa

Kizim ve ben yeni yilinizi en icten dileklerimizle kutlariz saglik sihhat uzun ömür mutluluk bol kazanc ve hayirli evlatlar nasip etsin bize insallah kéndinize iyi bakin....:)
carızmacım hayırlısı olsun,pekı neden oyle bır ıhtımal var dedı kı??????
agrılar var arada belımde cok ayakta kalınca oluyor bende,yuruyuslere de devam ama cok fazla degıl zaten kaplumbaga gıbı yavas yuruyunce cok yurumus kadar oluyorum:huhe:

slm kızlar ben geldiimmm:) nasılsınız? hepinizi çok özledim rahatsızdım son bir kaç gündür nete giremedim o yüzden. geçmişi de okumaya çalıştım ama hepsini okumayı beceremedim yaşlılık işte:) eminecim, nurcum, carizma, tatlı cadım, daffodil, lale ve yeni gelen arkaşlar; umarım hepiniz iyisinizdir bebişlerinizle beraber. biz 34. haftamızı doldurmak üzereyiz doktor 2 kiloyu geçtiğini söyledi kızımın. 4 hafta içinde 3 ü de geçeceğini umuyoruz bakalım. bebiş aşağıda durduğu için kasıklarıma yoğun baskı yapıyo kasık ağrılarım ve su gelmeleri ondanmış erken doğum riski yok diyo şimdilik. gece uykusu diye bi kavramı unutalı bayaa oldu zaten hoş uyusam da o kadar saçma rüyalar görüyorum ki uyumaya bile korkuyorum:) bu arada doğuma 4 hafta kala yeni yeni alışveriş yapmaya başladım lütfettim sonunda:) park yatak kaldı bi tek onu da bi kaç gün içinde eminönüne gidip halledicem. 10 gün sonra da annem gelecek malum artık zorlanıyoruz. şimdilik gelişmeler bu kadar iyi haberlerinizi bekliyorum hepinizi öpüyorum...
gecmıs olsun canım dkkat et son ayımız,ıyıyız bız cok sukur kızım hala ters suanda...bu hafta kontrolumuz var bakalım dönmüş olacak mı?uyku sorunu bende de var canım az kaldı bakalım hayırlısıyla atlatıcaz ınsallah bu gunlerı....

kızlarrrrrrrrrrrrr kızımın odasının fotolarını yukledım subat annelerı sayfamızdaaaa musaıt olunca bakın olurmu?begenecekmısınız bakalım......

carızmacım hayırlısı olsun,pekı neden oyle bır ıhtımal var dedı kı??????
agrılar var arada belımde cok ayakta kalınca oluyor bende,yuruyuslere de devam ama cok fazla degıl zaten kaplumbaga gıbı yavas yuruyunce cok yurumus kadar oluyorum:huhe:

benim kizcem dogum kanalina sokmus basini ondan bide rahim agzi kisalmis nedeni bu, önümüzdeki hafta kontrol var bakalim kizcem ne durumda :)
kızlarrrrrrrrrrrrr kızımın odasının fotolarını yukledım subat annelerı sayfamızdaaaa musaıt olunca bakın olurmu?begenecekmısınız bakalım......

baktim kiii baktim kii :D

benim kizcem dogum kanalina sokmus basini ondan bide rahim agzi kisalmis nedeni bu, önümüzdeki hafta kontrol var bakalim kizcem ne durumda :)

baktim kiii baktim kii :D
bak sen yaramaza erken gelmek ıstıyor desene dunyaya.....
ınsallah ıyıdır canım bızımde bu carsamba kontorlumuz var bakalım dönmüşmü hanımefeendı kı donmus gıbı durmuyor pek....

selam kızlar,nasılsınız?
bugun kontorlumuz vardı benım hanım dönmus cok sukur ama tam dogum pozısyonunda degıldı yıne degsırı galıba ılerde:)
2232gr olmus boyuda 45 cm kadarmıs hersey yolunda yanı kızlar sıkıntımız yok.....son dogum tarıhı olarak muhtemenelen yanı en son 19 subat yazıyor ultrason makınasına gore doktor gecebılırde erken de olabılır bu tarıhten dedı....ınsallah bu tarıhe kadar gelır dedım bende valla kızlar ocagın sonu subatın ılk haftası ben heran acıgım gelebılırrrrrrrrrrr:)artık zor oluyor hersey gercekten allahım tez vakıtte hayırlıısyla kurtarsın hepımızı ınsallah....

Ahh şu son günler varya işte geçmek bilmeyen son günler ama az biraz sabır bu günlerde geçecek kızlar sizi çok iyi anlıyorum artık bir an önce bebişlerinizi kucağınıza almak için sabırsızlanıyorsunuz zaten bu yüzden geçmiyor günlerde:)Rabbim meleklerimizi korusun inşallah

Ahh şu son günler varya işte geçmek bilmeyen son günler ama az biraz sabır bu günlerde geçecek kızlar sizi çok iyi anlıyorum artık bir an önce bebişlerinizi kucağınıza almak için sabırsızlanıyorsunuz zaten bu yüzden geçmiyor günlerde:)Rabbim meleklerimizi korusun inşallah
ay sorma admınım yaaa hakkaten oyle.....ınsallahhh....
ınsallah sende sorunsuz bır hamılelıgın ardından guzelce bebısını alırsın kucagına......

selam kızlar,nasılsınız?
bugun kontorlumuz vardı benım hanım dönmus cok sukur ama tam dogum pozısyonunda degıldı yıne degsırı galıba ılerde:)
2232gr olmus boyuda 45 cm kadarmıs hersey yolunda yanı kızlar sıkıntımız yok.....son dogum tarıhı olarak muhtemenelen yanı en son 19 subat yazıyor ultrason makınasına gore doktor gecebılırde erken de olabılır bu tarıhten dedı....ınsallah bu tarıhe kadar gelır dedım bende valla kızlar ocagın sonu subatın ılk haftası ben heran acıgım gelebılırrrrrrrrrrr:)artık zor oluyor hersey gercekten allahım tez vakıtte hayırlıısyla kurtarsın hepımızı ınsallah....

kilosu iyi daha dönmez insallah dogum pozisyonunda kalir, benimde dün kontrolüm vardi 2500 gr olm,us yavrum rahim agzim yumusamaya baslamis erken gelecek dedi, bende biliyorum kactir söylüyosun ama daha tik yok dedim dra :D aman saglikli olsunda erken gec fark etmez valla ama bu haftayi atlatiym haftaya gelebilir hosumada gider valla artik uyuyamiyorum bide hep tetikteyim, sancim yok ama anneminde hic olmamis hepinihzde suyum geldi hastaneye gittim 3 saatte rahat bi sekilde dogurdum diyo hadi darisi bana :D
evt abla ya son haftalar gecmez derlerdi inanmazdim harbiden gecmiyo :) aminnn rabbim korusun bebislerimizi, seninkinin cinsiyeti nezaman belli olacak bi oglan daha b´mi gelecek kiz mi olcak bu sefer cok merak ediyorummmm :)

Günaydin kizlarrr.....
bayadir acamiyorum... tatli cadim, insallah dogum posisyonunda kalir asya hanim...
ben iki haftadir ufak tefek eksiklerle ugrasiyorum... bi bebek sekerim kaldi...
ne sancim var ne baska birsey, bi bel agrim oluyor... ama bebeyim cok hareketli, eli ayagi dirseyi bacagi kafasi poposu herseyini hissediyorum, elliyorum... acikcasi bayada alistim... son zamanlarda dogurasim gecti :)
dün dogum hazirlik kursundaydim... emzirmeyi anlatti... ayyy ilk 10 gün cok zor oluyormus... zaten emzirmekten tirsiyordum dün dahada korktum... ama kacis yok, emecek :)

buarada bebeyin kordon kanini bagislamaya karar verdim... malesef ben donduramicam, cöpe gitcene birine faydasi dokunsun...

yarin doktorda randevum var... bakalim alt tarafda durum nasil?

Geri