Şubat 'ta anne olacağım:)

Kızlar gününüz epey yaklaşmış.

Allah yardımcınız olsun, inşallah doğumunuz çok güzel geçer ve inşallah meleklerinizi sağlıcakla kucaklarsınız.

Sevgiler...

Merhaba cnm, evet cidden yaklasti, dedigin gibi güzel bi dogum geciririz ve bebeklerimizi saglikli bi sekilde aliriz kucaklarimiza insallaaaaaahhhhh

slm tatlı hamişler ne alemdesiniz bakam:) dün kontrolümüz vardı benim bızdık 2500 gramı geçiyo yavaş yavaş dr. bu şekilde giderse 3 haftaya 3500 gramı bulur diyo ama bakalım. bu arada 36.haftamızda nst olayına da girebildik eğlenceliymiş ya hoşuma gitti:) bundan sonra haftada bir her kontrolde giricem. bu arada bugün annem geliyo bayram ilan ettim o yüzden. herşeyi ayarlıcaz artık 20 günde full hazırlık moduna giricez bugünden itibaren. şimdilik gelişmeler bu kadar sizi ve bebişlerinizi öpüyorum...

cnm maşallah kızına ya kocaman oldular çıkıcaklar nerdeyse:):)
sizin çok daha yakın artık ayyy sıranızı savında bize gelsin ayol hahaha bende artık doğsun istiyorum tabi hayırlı sağlıklı bi şekilde daha oğluşum minicik teyzesi boy 45 cm aslında pek minik değil ama kilomuz henüz 2kilo ancak aramızda haftalar var sizinle biz topiğin en miniğiyiz tabi ondan hahaha sağlıkla gelsin hepsi yaa şuraya fotolarını koyalım haber ver cnm olurmu kaç gün kaldı sezryandı senin tam bellidir günü sanırım

Günaydin kizlar rapor vermeye geldim.... :)
cuma doktordayim... bebeyin durumu iyi, benim iyi... alt tarafta gelismeler var... doktor hazir ol heran doguma gidebilirsin dedi, diger randevuya gelmessen dogurdugunu anlarim dedi... ama bende tik yok :) belim agriyor ama sanci falan yookkkkk... gerci 1 hafta daha dursun, ama haftaya gelebilir :) ya ben bu karindan daha hevesimi alamadimm, daha baska hamislerde gördügüm gibi büyümedide.... :) ne cabuk gecti yaaa:hamile:
kısss emoşşş doğurdunmu kıs yoksaa görünmüyon hiç gerçi bende giremedim ne zmandır ama sizi okuyup çıkıyodum hemen
artık herşey hazır prensimizi bekliyoruz bizde ama daha çokkk var yaw:) sizin çok yaklaştı mis kokularıanı alcaksınız sizle beraaber bende heyecanlanıyorum valla hemen yazın doğum hikayelerinide bi doğurunda önce:)hahahah Allah bi avazda kurtarsın cnm bende artık normal istiyorum zor ama en güzeli hayırlısı sağlıkla kurtulalaım hepimiz öptük sizi aeoun

unforgiven, masallah bebisine kocaman olmus, benim annem yakinda ama esim ise gidince o gelecek artik yanima tek birakmam seni dedi yasadik isten fln yirttik :D:D
eminegelin, amann doktorun dedigine bakma bana haftalar önce rahim agzi yumusamis su bui dedi doguma heran gidebilirsin dedi hala bekliyorum esimde sabirsizlandi aynen benimde bi bel agrim var o kaa :D

yukardada belirttigim gibi bizde bekliyoruz hazirliklarimiz bitti alinacaklar alindir bebegimizin bekliyoruz artik, esim her gece hala sanci manci yok mu diyo cikss dedigimde garibimin morali bozuluyo :D aslinda yarin gelse ne süper olur 11.01.2011 güzel bi tarih ama eminim ben haftaya hala dogurmamis olcam :D
cnmm haberlerini bekliyorum Rabbim bi avazda kurtarsın

Hadi bakalım hamişler en kısa zamanda sizin ve bebişinizin sağlıklı sohhatli doğum haberlerinizi bekliyoruz bak işte şimdi bende meraklandım sancı varmı sancı:D
çok saol adminim
Selam Kizlar...
Hepinizin hamilelik guzel gidiyo gibi Allaha sukur..
Gecen hafta yuksek tansiyon yuzunden benim sancilar basladi 4 gun boyunca hastanede makinaya bagli yattim kalkmadan dogumu engellemek icin...Simdi evdeyim 37 hafta bitti ve kucuk tosunum 3200kg uzerinde oldugu icin doguma engel yok ama tansiyon yuzunden sanci gelince yine yatiyorum korkudan...Insallah 2 hafta daha sabredebilirim cunku kendimi hazir hissetmiyorum dogum sancisi cekebilmek icin:D

Allah yardımcınız olsun, inşallah doğumunuz çok güzel geçer ve inşallah meleklerinizi sağlıcakla kucaklarsınız.

Sevgiler...
saol cnm bnm inş senin kadar rahat bi doğum geçiririz duanı eksik etme

kısss emoşşş doğurdunmu kıs yoksaa görünmüyon hiç gerçi bende giremedim ne zmandır ama sizi okuyup çıkıyodum hemen
artık herşey hazır prensimizi bekliyoruz bizde ama daha çokkk var yaw:) sizin çok yaklaştı mis kokularıanı alcaksınız sizle beraaber bende heyecanlanıyorum valla hemen yazın doğum hikayelerinide bi doğurunda önce:)hahahah Allah bi avazda kurtarsın cnm bende artık normal istiyorum zor ama en güzeli hayırlısı sağlıkla kurtulalaım hepimiz öptük sizi aeoun

canim daha doguramadim :) alt taraf hazir ama hic sanci yok, kizim alt tarafa bastiriyor ama.... iste sanci olmadan olmuyor :) suni sancida istemiyorum... biraz daha vaktim var bakalim, hayirlisi ne zamansa ozaman gelsin... bende hamisligin son günlerin tadini cikariyorum, yaaa ben karnimi, kizim tekmelerini, hareketlerini coookkk özlicem.....
prensimiz bakalim ne zaman gelcek, hayirlisiyla gelsinde ister normal ister sezeryan. :dp8:

Sevgiler...
sağol canım. inşallah bizde sağ salim kavuşuruz minişlerimize... son günlere geldik artık zorlaştı bayaa çıkıcam diye çabalıyo benim küçük canavar. doğum pozisyonunu aldı ayaklar midemde ittirip duruyo kafasıyla aşağıya yaptığı basıncı saymıyorum bile:) bi doğsalar da sevsek yaww

huhuuuu biz gezmeden geldik kizimla, hic durmuyorum evde yahuuu :D:D ama tadini cikarmak lazim bebegim dogduktan snra öyle zirt pirt cikamiycam disari, genel olarak iyiyim cok sükür sadece gecenlerde bi ara midem bulandi (hamisligin basindan beri bulanmamisti) ama cok sürmedi gecti. pazartesi randevumuz var dr teyzede bakalim neler diyecek bize cooook merak ediyorum

nurcum sezeryan için dr. 4 şubat diye girelim bilgisayara ama hiç güvenme öylesine giriyorum adı konsun diye, erken de gelebilir dedi:) ocak 25 ten itibaren tetikte olucam gelmezse zaten son çare 4 ünde alacaklar. pazartesi kontrolümüz var bakalım yine duruma göre bi değişiklik olursa haber veririm. sıramı sana savmayı en çok isteyenlerdenim valla:D

huhuuuu biz gezmeden geldik kizimla, hic durmuyorum evde yahuuu :D:D ama tadini cikarmak lazim bebegim dogduktan snra öyle zirt pirt cikamiycam disari, genel olarak iyiyim cok sükür sadece gecenlerde bi ara midem bulandi (hamisligin basindan beri bulanmamisti) ama cok sürmedi gecti. pazartesi randevumuz var dr teyzede bakalim neler diyecek bize cooook merak ediyorum
son bi kaç gündür bende hiç durmuyorum yerimde gezmelerde doğurucam diye ödüm kopuyo:) ama haklısın şu son günlere ne sığdırdık kar sonra bi daha zor çıkarız dışarı yaza kadar o yüzden paso gezicem çok gaza geldim:D

nurcum sezeryan için dr. 4 şubat diye girelim bilgisayara ama hiç güvenme öylesine giriyorum adı konsun diye, erken de gelebilir dedi:) ocak 25 ten itibaren tetikte olucam gelmezse zaten son çare 4 ünde alacaklar. pazartesi kontrolümüz var bakalım yine duruma göre bi değişiklik olursa haber veririm. sıramı sana savmayı en çok isteyenlerdenim valla:D

son bi kaç gündür bende hiç durmuyorum yerimde gezmelerde doğurucam diye ödüm kopuyo:) ama haklısın şu son günlere ne sığdırdık kar sonra bi daha zor çıkarız dışarı yaza kadar o yüzden paso gezicem çok gaza geldim:D
ayy ne güzel olur bende şubatın başında sağlıkla gelsin die bakıyorum ya yoksa tarih taaa 25 şubatı gösteriyoo:)
hayırlsı olsun tabide:):)
cnm sorma bende bir haftadır maşallah hiç evde durmuyorum hergün dışardayım yürüyememiştim hamişliğin başında şimdide evde durmuyorum hahaha çok şükür en rahat ayımı geçiriyorum sadece bir iki gece yatınca adet sancısıyla karışık bel ağrım oldu ama hemen geçti çok şükür sanırım sancılara alışma evresi başlıyo

Geri