Şubat 'ta anne olacağım:)

emıneeeee
daffodıl

unforgıven
papatya
guzel haberlınızı beklıyoruz........hadı bır haber verın ılk fırsatta......

emıneeeee
daffodıl

unforgıven
papatya
guzel haberlınızı beklıyoruz........hadı bır haber verın ılk fırsatta......
canım benim seni tebrik ediyorum ne güzel meleğini kucağına aldın darısı bize inş ağrıların yoktur bebişin nasıl emiyomu seni benim 10 günüm kaldı inş normal doğum olur diye dua ediyorum ama bi yandanda korkuyorum Allah bütün hamişlerin yardımcısı olsun

vazgeçemediğim şubat melişlerim her ne kadar çoğunuz ocakta doğursa da:) yarın sabah 9 da yawrukuşumu kucağıma alıyorum hayırlısıyla. hamile olarak son saatlerimi geçiriyorum, nolur dua edin bana yarın için. gelişmeleri hastane dönüşü bildiricem size. doğum yapan kardeşlerim meleklerinizi öpün benim yerime. yapacak olanlar allah yardımcımız olsun cümleten yarından sonra sıramı savıyorum:) hepinizi çok öptüm allaha emanetsiniz kızlar...

canım benim seni tebrik ediyorum ne güzel meleğini kucağına aldın darısı bize inş ağrıların yoktur bebişin nasıl emiyomu seni benim 10 günüm kaldı inş normal doğum olur diye dua ediyorum ama bi yandanda korkuyorum Allah bütün hamişlerin yardımcısı olsun
sagol canım darısı sana ınsallah saglıkla kucaklarsın melegını.....korkma gecıyor hersey ama zaman gerek...agrılarım var ama gecıcı bılıyorum onun mıs kokusu yeter ınan.....amınnnnnn

vazgeçemediğim şubat melişlerim her ne kadar çoğunuz ocakta doğursa da:) yarın sabah 9 da yawrukuşumu kucağıma alıyorum hayırlısıyla. hamile olarak son saatlerimi geçiriyorum, nolur dua edin bana yarın için. gelişmeleri hastane dönüşü bildiricem size. doğum yapan kardeşlerim meleklerinizi öpün benim yerime. yapacak olanlar allah yardımcımız olsun cümleten yarından sonra sıramı savıyorum:) hepinizi çok öptüm allaha emanetsiniz kızlar...
canımmm dualarım senınle..ınsallah kolaylıkla atlatırsın DOGA bebek saglıkla gelsın.....allah yardımcın olsun.....

allah yardımcın olsun bitanem inş bir avazda doğğurusun meleğini ne güzel sonunda alıyosun bebişini kucağina rabbim bizede göstersin inş o mutlu günleriii allahıma emanet oll meleğimm

canım benim eğer bir terslik çıkmazsa normal olacak bebişimin başı aşağıda şu an ama sonra ne olur bilmiyorum evet 2 hafta sonra doluyo yani 14 şubata dek geliyo ama bakalım prensim ne zaman gelcek Allahım hepimize yardımcı olsun......
cnm 14 şubatta ne güzelmiş ölee
bnm çatı muyanenm yapıldı paptyam ve dar dedi doktorum zaten muayeneden acayip etkilendim çok fenaydı sanırım sezeryan olucak onun için hafta içi gidip gün vericek inş ahyırlı sağlıklı bi şekilde kucaklayalımda allah yardımcımız olsun
nurcum sana yazıyorum:)
okadar cok hıkayemı yazdım kı ama sıstem benı attı coook uzun yazdıgım ıcın::)
canım sezeryan zor geldı bana yanı sonrası....cok acım vardı sonucta amelıyat....ve amelıyat ortamı okadar farklı kı buuuuuzzz gıbı:)ılk gece kotu gectı sıkıntılıydı.....spınal anestezı yontemını sectım doktorum genel anestezıde daha cok canım yanabılır dedıgı ıcın sectım bunu aslında o ıgne hıc canımı yakmadı.....sonu acılı olsada:)
ama oyle guzel bır sey kı anlatamam sana canım.....ınsallah saglıkla dunyaya getırırsın oglusunu canım....ınan cok yazdım fısat buldukca ama sıstem sagolsun yazdıklarım hep gıttı.....
ınsallah kolaylıkla atlatırsın...dualarım senınle.....ına her acıya deger bu guzellık.....allahım bebeklerımızı korusun.....
cnmm ağrılar mutlaka olucak her iki doğumdada kaçınılmaz tabii
ama dediğin gibi onu kollarına laınca hepsi biter inşallah en kısa zamanda bende yaşarım sağlıkla alırım oğlumu kucağıma

cnm Rabbim yardımcın olsun kolaycacık atlat inş sezeryan doğumunu fırsat bulunca yaz olurmu çok merak ediyorum bende tırsıyorum birazda :)sağlıkla al inş kızını kollarına cnm

anammmmmmmm
daffodilde büyük ihtimal doğurdu çünkü günü bitti artık eeeee bi paptyam bi ben kaldık hahahaha hayırlısyla bizde doğuralım bu topicik kapnsın yeni anneler topiğine geçelim:)birlikte 9ay geçirdik kızlar maşallah yaa

unforgivenn ordamsın cnm nasılsın heyecan varmı sezeryan öncesi bişiler yaptılarmı kontrol falan bide sen direk sezeryan istemiştin dimi cnm çatı muayenesi olmadın dimi çok zor bişidi o yaa

canım benim Allah yardımcın olsun ne güzel meleğini kucağına alacaksın darısı bize artık......

Geri