Şubat 'ta anne olacağım:)

cnm geçmiş olsun şükür atlatmışsınız inş hiç bişi olmadan geçer biterr bende düşünmeye başladım inş bizde sağlıkla atlatrız salı günü aşımız bende calpol vericem kaç aşı vurduular papatyammm:(
canım çok tşk ederim atlattık şimdiye kadar ateşi yükselmedi en fazla 37 oldu pekte huzursuzda değil inş böyle gider canım düşünme inş sizde Allahın izniyle atlatırsınız bu karma aşı 2 bacaktan birde sol koldan vurdular kolundaki yara olacak dedi 5 gün banyo yok dedi hemşiremiz....

cnm bende size sorcaktım ne karışık durumlar bunlar yaa
bnm 40ımçıktığında kesilmişti tam olarak cnm akıntı falan olmadı bi kaç gün tam temizdi 45.gün hafif kan oldu çamaşırda ama çok az dedim heralde reglim gelicek bir hafta falan hep kahve akıntı gibi devam etti vee bugün reglim başladı :)ama çok az yine sende durumlar nasıl tatlım
yok canım ya nerde ort gozle beklıyorum ama gelen gıden yok.....canım bırde anne sutu alıyor ya eymen ondan kakası oyledır bızımkıde oyleydı ama suan kabızlık var daha dogrusu yapamıyor kakasını 3 4 gunde bır ancak...o daha kotu..hem kaka yapması doydugu anlamına gelıyor ıste bızde en ufak seye takıyoruz sende benım gıbısın canım.....:)

arkadaşlar moralim çok bozuk yaa bu akşam paşam iki kere yemyeşil kaka yaptı napıcam doktoramı götürsem üşütmüştü biraz biliyorum ama bu normalmi geçer değilmi uff ağlıcam şimdi ne yapmam gerek bilen arkadaşlar fikir verin nolur

nurcum gecmsı olsun cangecer sen dıkat egım uzulme...ayaklarını sıcak tut eymenın,bırde karnına sıcak havlu koy ısıt havluyu sar.....gecer uzulme gecmezse doktora goturrusun....

arkadaşlar moralim çok bozuk yaa bu akşam paşam iki kere yemyeşil kaka yaptı napıcam doktoramı götürsem üşütmüştü biraz biliyorum ama bu normalmi geçer değilmi uff ağlıcam şimdi ne yapmam gerek bilen arkadaşlar fikir verin nolur
canım korkma bencede üşütmeden olmuştur ayaklarını sıcak tutmak gerekir eğer uzun sürerse yeşil kaka yapma süresi o zaman dr götür aşınızı yaptırdınız demi ateşi oldumu eymenin ....

canım korkma bencede üşütmeden olmuştur ayaklarını sıcak tutmak gerekir eğer uzun sürerse yeşil kaka yapma süresi o zaman dr götür aşınızı yaptırdınız demi ateşi oldumu eymenin ....

nurcum gecmsı olsun cangecer sen dıkat egım uzulme...ayaklarını sıcak tut eymenın,bırde karnına sıcak havlu koy ısıt havluyu sar.....gecer uzulme gecmezse doktora goturrusun....
saolun kızlar bugün götürdüm öksürüğü vardı nolur nolmaz dedim
doktor muayen etti bissürü ilaç verdi işte içirmeye başladım Allah korusun tedbiri almak gerekirmiş sonra bronşite çevirebilirmiş bizde hemen tedaviye başladık artmadan öksürüğü hırıltısı falann
çok zor kızlar ya annelik onun rahatsız olması öyle çaresizz masumm Rabbim korusun hepsine sağlık versin Mevlam emanetlerini korusun
bizim elimizden gelen bukadar ayakalrını hep sıkı giydiriyorum bide bişi sorcam size kaç kat giyiniyo minikleriniz ben eymene bi ince atlet üstüne uzunkol çıtçıtlı badi üzeirnede normal penye kıyafetini giydiriyorum evin içinde dolanırkende üstünde mutlaka yelek oluyo acaba çok kalına mı alıştırdık yaa:(çocuk azcık üşüse hasta olmasın sonraa hayırlısıyla bi yaz gelseydii

doktor muayen etti bissürü ilaç verdi işte içirmeye başladım Allah korusun tedbiri almak gerekirmiş sonra bronşite çevirebilirmiş bizde hemen tedaviye başladık artmadan öksürüğü hırıltısı falann
çok zor kızlar ya annelik onun rahatsız olması öyle çaresizz masumm Rabbim korusun hepsine sağlık versin Mevlam emanetlerini korusun
bizim elimizden gelen bukadar ayakalrını hep sıkı giydiriyorum bide bişi sorcam size kaç kat giyiniyo minikleriniz ben eymene bi ince atlet üstüne uzunkol çıtçıtlı badi üzeirnede normal penye kıyafetini giydiriyorum evin içinde dolanırkende üstünde mutlaka yelek oluyo acaba çok kalına mı alıştırdık yaa:(çocuk azcık üşüse hasta olmasın sonraa hayırlısıyla bi yaz gelseydii
gecmıs olsun canım tekrardan....evet galıba kıs bebeklerı olunca ınsan usutmeyelım dıye kat kat gıydırıyor..bende yanen senın gıbıyım ama bugun banyodan sonra bır kat uzun kollu zıbın,uzerınede normal bady gıydırddım altındada bır ayaklı pıjama uzerındede polarlı pıjaması var uzerındede yelek.....terıne falan dıkkat et canım bırde basını sıcak tutmaya calıs...şapkayı cıkarma derım ben hala takıyorum dun kontrolumuz vardı doktorumuz 6 ay sıcaklar gelene kadar bası sıcak tut dedı....

geçmiş olsun canım inş kısa sürede öksürüğü geçer evet gerçekten çok masumlar dilleri yokki dertlerini söyleseler rabbim onları esirgesin bende oğluma 1 tane uzun kollu çıtçıtlı badi üzerine penye takım giydiriyorum uyanıkkende üzerine yelek giydiriyorum şapka giydirmek istiyom nasıl ağlıyo sevmiyor fazla kalın giydirmeye alıştırmayın diyolar ama en ufak soğuktan alıyolar yaz gelsede bebişlerde kurtulsalar kalın giysilerden

kızlar bişey sorcaktım benim oğlanın ağzı resmen bazı zamanlarda tükürük resmen köpük şeklinde oluyo acaba neden böle oluyo sizin bebeklerdede oluyomu

kızlar bişey sorcaktım benim oğlanın ağzı resmen bazı zamanlarda tükürük resmen köpük şeklinde oluyo acaba neden böle oluyo sizin bebeklerdede oluyomu

hihihi cnm bnm oğlandada aynı şey oluoyo köpürüyo tükrüğü dışarı çıkarıyoo bide ne bulsa yalamaya çalışıyo bi bakıyorum yastığı şapur şupur yalıyo:) elini yalıyoo
hm bu arada bizimkide şapka sevmiyo ya ve başı çok terliyo sizinde oluoyomu hele emerken üstelşk bnm eymen keltoşiş bide saçı olsa nasıl olurdu kimbilir teri:)

Geri