Şubat 'ta anne olacağım:)

slm güzel anneler bugün oğlumun 3. ay izlemi vardı kilosu 7 kilo 800 gr olmuş boyuda 66 cm olmuş hemşire diyo iyi beslemişsin hahaha maşallah öle işte 4.aydada aşısı var bakalım nolacak ateşi filan gerçi 2. ayda olmadı ama Rabbim korusun hepsini bebeşlerinizi öptük oğlumla byy...

Slm kizlar... herkez uzun uzun yazmis bebeklerinin gelisimini hepside iyi gidiyo gordugum kadariyla:))) Benim kucuk kusumun abisiyle basi belada. yanliz kaldiklarinda kiyameti kopariyo korkusundan:) buyugu alsam kucagima kucuk bagiriyo kucugu alsam buyuk bagiriyo.. 7.400 olmustu son kontrolde boyuda 64 oldu sadce emiyo simdilik su bile vermeye baslamadim.

Hepnizin anneler gununude kutlayim:) cok optum

offf kizlar alinti yaptim yaptim hepinize birseyler yazdim... ve sayfa takildi hepzi silindi :((
kizaca söyle gecim...
Hepinizin anneler günü kutlu olsunn, gecen sene ne duygulardaydik bu sene nasilsiz :) (gerci gecen sene bu günlerde hamileydim ama daha haberim yoktu :))
tatli cadim : ben aptamil veriyorum kizima, biraz tuzlu ama onu tavsiye ettiler, 120 ml iciyor.
papatyam : benimkinin dogdugundan beri elleri yumruk :) terliyor, islaniyor hatta bazen morariyor :) ve buaralar yumrugun hepsini agzina sokmaya calisiyor.. cimri olcak diyorlar :)) (gecen 3d/4d cdsine baktim ordada elleri yumrukdu :))

benim bebeyiminde ilk a$isi yapilcak carsamba... cok korkuyorum :((( ben aglarim yaaaaa dayanamam...

buarada benim kizin ses tonu degisti, kalinlasti, sabahlari beni konusa konusa uyandiriyor :)) cok tatli yaa, bide konusurken ses tonunu degistire degistire konusuyor, bi inceltiyor bi kalinlastiriyor, sessiz sessiz agu agu yapiyor sonra birden bi bagirmaya basliyor... ay cok komik yaa.

günaydin kizlar gecmis anneler günümüz kutlu olsun =)
papatyam benim kizimda cok olmasada yumruk yapiyo

eminegelin bizim asilarda yarin yapilacak cooook korkuyorum her kafadan bise cikiyo bizim kontrol aksam normalde 8de uyuyo uyumazsa atesi cikarsa cok aglarsa ne yapacam diye cok kafama takiyorum bakalim yarin nolacak :S

ya kizlar bu arada benim kiz dönmeye basladim resmen yüüstü koyuncada sirtüstü koyuncada dönüyo :nazar: erken mi normal mi bilmiyorum bi bi kahkaha atiyo keyfi yerinde olunca, sinirlenincede bi sesler cikariyo hiii mmm diye :hhh:
bi sorum vardi yine :D:D bebisleri nezaman oturtacaksiniz??? 6 aylik olana kadar bekleyecek misniz?

günaydın kızlar. boy ve kilo itibariyle hepimizin bebişlerine maşallah diyorum öncelikle. carizmacım ben bu ayın sonunda ufak ufak alıştırıcam oturmaya desteklerle çünkü bizimki yattığı yerden kafayı kaldırıp kalkmaya çalışıyo artık:) zaten 3 ayını doldurdu 4 e girdi artık minik alıştırmalardan zarar gelmeyeceği kanaatindeyim. bu arada kızlar dünden beri aşırı kolik sıkıntımız var akşam üzeri 5 te başladı gece 11 e kadar mahvetti çocuğu tabii bizde o 6 saat boyunca istanbul turu attık kızımın sayesinde. sanırım sadece arabada gaz atıp rahatlayan çocuklardan bizimki. bugün yine başladı aynı mevzu zar zor uyuttum bas bas bağırıyo yavrucak:( dr. 3 aydan sonra sık görülür bu kolik sancıları dedi. eşimde tutturmuş nazar değdi çocuğa diye. sanki eve hapsedicez çocuğu illa ki çıkıyoruz dışarı napalım. amaannn bu annelik zor zanaat vesselam. dün aynı şeyi ben söyledim eşime. geçen sene bu vakitler hamileydim ama dünyadan bi haberdim tabii:) hayatımın en sakin günleriymiş valla kıymetini bilemedim...

ya kizlar bu arada benim kiz dönmeye basladim resmen yüüstü koyuncada sirtüstü koyuncada dönüyo :nazar: erken mi normal mi bilmiyorum bi bi kahkaha atiyo keyfi yerinde olunca, sinirlenincede bi sesler cikariyo hiii mmm diye :hhh:
bi sorum vardi yine :D:D bebisleri nezaman oturtacaksiniz??? 6 aylik olana kadar bekleyecek misniz?

canım artık yavaş yavaş dönmeye başlarlar benim oğlanda dönmeye başladı normal bence oyy yerim onu evet ya çok değişik sesler çıkarıyolar hayret ediyorum hahaha bebişleri destekle oturtabilirmişiz artık ama çok belini dikmeden başını dik tutabiliyosa artık destekli oturur canım

günaydin kizlar gecmis anneler günümüz kutlu olsun =)
papatyam benim kizimda cok olmasada yumruk yapiyo

eminegelin bizim asilarda yarin yapilacak cooook korkuyorum her kafadan bise cikiyo bizim kontrol aksam normalde 8de uyuyo uyumazsa atesi cikarsa cok aglarsa ne yapacam diye cok kafama takiyorum bakalim yarin nolacak :S
tşk ederiz canım seninde anneler günün kutlu olsun neden korkuyosunki bizim hiç ateşimiz olmadı inş sizinde olmaz eğer olursada ateş düşürücü şurup veya fitil verirsin korkma bende çok korkuyodum ama sürekli ateşini takip ettim Allahın izniyle bişey olmadı çok şükür sizin bu ilk aşımı hepatit 2. dozmu yani biz karmayı yaptırdık 3. aşı sakın kafana takma bişicik olmaz inş....

günaydın kızlar. boy ve kilo itibariyle hepimizin bebişlerine maşallah diyorum öncelikle. carizmacım ben bu ayın sonunda ufak ufak alıştırıcam oturmaya desteklerle çünkü bizimki yattığı yerden kafayı kaldırıp kalkmaya çalışıyo artık:) zaten 3 ayını doldurdu 4 e girdi artık minik alıştırmalardan zarar gelmeyeceği kanaatindeyim. bu arada kızlar dünden beri aşırı kolik sıkıntımız var akşam üzeri 5 te başladı gece 11 e kadar mahvetti çocuğu tabii bizde o 6 saat boyunca istanbul turu attık kızımın sayesinde. sanırım sadece arabada gaz atıp rahatlayan çocuklardan bizimki. bugün yine başladı aynı mevzu zar zor uyuttum bas bas bağırıyo yavrucak:( dr. 3 aydan sonra sık görülür bu kolik sancıları dedi. eşimde tutturmuş nazar değdi çocuğa diye. sanki eve hapsedicez çocuğu illa ki çıkıyoruz dışarı napalım. amaannn bu annelik zor zanaat vesselam. dün aynı şeyi ben söyledim eşime. geçen sene bu vakitler hamileydim ama dünyadan bi haberdim tabii:) hayatımın en sakin günleriymiş valla kıymetini bilemedim...
ay canım ya yine başladı demek kolik bi kurtulasalardı ama neyseki seninki araba çıkarıyomuş hahaha inş çabucak geçer bizimki kendi işini kendi hallediyo annesini yormuyo aman nazar değmesin artık çocukları dışarı çıkarmak lazım yaz gelsede iyice güneşlenseler yavrucaklar..

Geri