Şubat 'ta anne olacağım:)

oyyy maşallah eymen paşaya sürünüyor demek ne tatlı oluyodur şimdi benim eymende göbeği üstünde çırpınıyor az bacaklarını büküyor ama ilerleyemiyor koca göbişli hahaha valla bebişlerimiz için kendimize çok iyi bakmamız lazım anne sütü alamasalar ne olur Allah korusun inş eymeninde iştahı açılırda her şeyden yer canım üzülme bende bir türlü alıştıramadım biberonu veriyorum ağzının içinde oynuyor içmiyor ilk defa dün bardakla içirdim aynen yarısı yerde yarısı gökte içiyor hahaha en iyisi bide sulukla deneyim öptük eymeni Allaha emanet olun......

diş falan yok cnm henzü ama bişi yememeye başladı bizimki ya sadece anne sütü istiyo uf napıcam bilmiyorum çok üzülüyorum bu duruma ama herşeyi deneyeceğim artık yeterki yesin :(

Bebekler belirli donemler atlatir canim merak etme daha neler yasicaksin neleri kesfedeceksin sende sasiracaksin:) Eger disleri cikiyosa onun icin bisey yemek istemez Bizde arasira mama icmemek icin inatlasiyoruz ama ben hep galip geliyorum:D:D

slm kızlar herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun nasılsınız bebişler nasıl yaramazlık yapıyorlarmı diş çıkaranlar varmı bizde daha bişey yok hepinizi öptüm....

Alta iki tane kocamannn kocaman guldugu zaman cok komik duruyo. Hatta isirmanin can acittigini kesfetmis durumda onune gelene saldiriyo:D:D

selam kızlar nasılsınız bebısler nasıl?
nurcum diş sıkıntısından yemıyordur sıkma canını bazı coocukta ıstah kesılmesı oluyor bazısında baska belırtıler morlaını bozma kılosuda cok düşük degıl......bızımde ıkı dişimiz cıktı alttan:)
su konusunda kızlar asyada bıberonla ıcmıyor damaklarını falan kasıyor oynuyor resmen.....bende artık bardakla veryorum dökülsede yarısı dedıgınız gıbı olsun ıcsınlerde enazından agızları ıslanıyor:)hıc ıcmemekten ıyıdır:)
bu arada bızde ılk grıbımızı olduk:( maalesef evde nasıl üşüttüm hala aklım almıyor okadar korumama ragmen.....bır hafta oldu daha gecmedı yavrum burnu bır akar bır tıkanır nefes alamaz....doktora gıttık bogazı farenjıt olmus...kucucuk bedenı bır haftadır bununla savasıyor...doktorumuz dış cıkarma donemınde bebeklerın bagısıklık sıstemının zayıf olmasından dolayı bu tur üşütmelerın olabılecegını soyledı.....gelısimımız ıyıymıs....72 cm 9900 kılomuz cıktı....bu arada ben demır ılacını kullanmıyordum pekmez yedırıyordum doktro kullanmamı soyledı meyve suyuna falan karıtır ver dedı eger ıcmıyorsa dedı artık oyle verıyorum.....yurutec konusunu sordum bız cok tavsıye etmıyoruz ama cok almak ıstıyorsanız alın uzun surelı kullanmamak sartıyla dedı......emekleme konusuna gelınce bızımkıde gerı gerı emeklıyor gobegını kaldırıyor emekleme pozısyununa gelıyor....koltukların arasına falan gırıyor:)sıpalar gun gectıkce daha bır farklı oluyorlar:)
bızden haberler bukadar kızlar gorusuruz yıne......

nurcum diş sıkıntısından yemıyordur sıkma canını bazı coocukta ıstah kesılmesı oluyor bazısında baska belırtıler morlaını bozma kılosuda cok düşük degıl......bızımde ıkı dişimiz cıktı alttan:)
su konusunda kızlar asyada bıberonla ıcmıyor damaklarını falan kasıyor oynuyor resmen.....bende artık bardakla veryorum dökülsede yarısı dedıgınız gıbı olsun ıcsınlerde enazından agızları ıslanıyor:)hıc ıcmemekten ıyıdır:)
bu arada bızde ılk grıbımızı olduk:( maalesef evde nasıl üşüttüm hala aklım almıyor okadar korumama ragmen.....bır hafta oldu daha gecmedı yavrum burnu bır akar bır tıkanır nefes alamaz....doktora gıttık bogazı farenjıt olmus...kucucuk bedenı bır haftadır bununla savasıyor...doktorumuz dış cıkarma donemınde bebeklerın bagısıklık sıstemının zayıf olmasından dolayı bu tur üşütmelerın olabılecegını soyledı.....gelısimımız ıyıymıs....72 cm 9900 kılomuz cıktı....bu arada ben demır ılacını kullanmıyordum pekmez yedırıyordum doktro kullanmamı soyledı meyve suyuna falan karıtır ver dedı eger ıcmıyorsa dedı artık oyle verıyorum.....yurutec konusunu sordum bız cok tavsıye etmıyoruz ama cok almak ıstıyorsanız alın uzun surelı kullanmamak sartıyla dedı......emekleme konusuna gelınce bızımkıde gerı gerı emeklıyor gobegını kaldırıyor emekleme pozısyununa gelıyor....koltukların arasına falan gırıyor:)sıpalar gun gectıkce daha bır farklı oluyorlar:)
canım benim çok geçmiş olsun ikinizede kıyamam asyaya küçücükler yaa daha grip falan çok ağır geliyor geçenlerde bende grip oldum evde maskeyle gezdim çok şükür eymene geçmedi kıl payı kurtulduk ama illa günün birinde olacak yani hastalık bebekler böyle böyle büyücekler büyüdükçe çok tatlı oluyorlar eymende göbeği üstünde çırpınıyor asyayı öptük byy....

cnm çok geçmiş olsun en kısa zamnda geçer inş eymende arada öksürüyo aile hekmine götürdüm bende dün sabah boğazında hafif kızarıklık varmış antibiyotik verdi ama ilaçları içene kadar akla karayı seçiyorum valla yemeklerde de aynısını yapıyo neyse busabah biraz daha ii yedi yani bikaç güne nazaran yoksa yine kuş kadar bişidi ama olsun bunada şükür
maaşlalh asyaya cnm yerim ben onu boy kilo yerinde:)yaramaz sıpalar ya çok datlular gün geçtikçe ballanıyolar resmen öpüyorum çok cnm aeolun

canım benim çok geçmiş olsun ikinizede kıyamam asyaya küçücükler yaa daha grip falan çok ağır geliyor geçenlerde bende grip oldum evde maskeyle gezdim çok şükür eymene geçmedi kıl payı kurtulduk ama illa günün birinde olacak yani hastalık bebekler böyle böyle büyücekler büyüdükçe çok tatlı oluyorlar eymende göbeği üstünde çırpınıyor asyayı öptük byy....

cnm çok geçmiş olsun en kısa zamnda geçer inş eymende arada öksürüyo aile hekmine götürdüm bende dün sabah boğazında hafif kızarıklık varmış antibiyotik verdi ama ilaçları içene kadar akla karayı seçiyorum valla yemeklerde de aynısını yapıyo neyse busabah biraz daha ii yedi yani bikaç güne nazaran yoksa yine kuş kadar bişidi ama olsun bunada şükür
maaşlalh asyaya cnm yerim ben onu boy kilo yerinde:)yaramaz sıpalar ya çok datlular gün geçtikçe ballanıyolar resmen öpüyorum çok cnm aeolun
sagolun kızlar cok şükür gectı bıraz bogazında doluluk var oda gecınce super olacak antıbıyotık fayda ettı.nurcum cok sukur asya ılacları meyve suyu gıbı ıcıyor:(gecmıs olsun canım sızede....dıkkat etsekte cok hareketlıler ve ısterıstemez terleyıp soguyorlar allahım meleklerımızı korusun(AMİN).
gorusuruz kızlar yıne bır sure gıremeyebılırım annemler artık gıdıyorlar son bırkac gunlerı.....benım ıcın cok zor olacak alısmak.....bende ev yerlestırmeye gıdecegım onlarla bır hafta on gun gıremeyebılırım kendınıze meleklerınıze ıyı bakın......

oyyy maşallah eymen paşaya benim eymende biraz geri geri gidiyor ayyy nasıl emekliyodur şimdi ne tatlıdır nazar değmesin kendi kendinemi birden emekledi canım ya bizimki galiba göbişini kaldıramıyor hahaha ama yuvarlanıyor kaç takla atıyor bi bakıyorum nereye gelmiş yuvarlana yuvarlanabu arada yemesi düzeldimi nasıl inş yiyordur mamalarını Allaha emanet olun byyy

Geri