Şubat 'ta anne olacağım:)

cnmm buralardamısın ay bi rastlayamıyoz yaw:)
evt cnm 3 ayda 4killo almış oldu ii heralde :)dediğin gibicnm sağlıklı olsunlarda çok şükür bizimki yine kakada 3.günü ve hala yapmadı yapamadıkça kusuyo ya içirdiğim süt pat çarşafın üzerinde çok canım sıkılıyo sütü boşa gitmiş gibi oluyo ya yarıyomudur kaç gündür böle yapıyo bi geceleri kusmuyo allahtan bende emzirebildiğim kadar emzirdim gece valla 4 5 kere verdim hazır kusmuyo içsin dedim :):) ya napıcam bu kaka olayını kabız değil Allaha şükür ama geciktiriyo tembel oğlum bnm bide ıkınıp duruyoo

daffodill hoşgeldin canım napıyosun nasıl meleğin? bi sıkıntı yoktur umarım. ve papatyam,tatlı cadım,nurcum,eminecim,lalecim,carizmacım... kimseyi unutmadım dimi:) nabersiniz kuzular? yaw ben bi türlü adam akıllı takip edemiyorum eskisi gibi sıpa elimi kolumu bağlıyo. tabii babası olacak büyük sıpa da öyle saat 5.30 gibi evde oluyo pc ye bi gömülüyo yatana kadar. elinden alabilene aşk olsun. sizde ne var ne yok herşey yolunda mı? geçmişe bakamıyorum fazla vaktim yok çünkü. benim küçük cadı 2 gecedir feleğimi şaşırttı bana yenidoğan bebeler gibi 2 saatte 1 kalkıyo. ne güzel sabaha kadar uyuyordu uzun zamandır. böyle giderse yine dayıcam iyi geceler çayını bugünden itibaren. bu arada konak kendiliğinden geçiyor mu ya? doğanın ön tarafında var biraz. zeytinyağı muhabbetini biliyorum da doğaya yapamam durulansın diye 2 3 kez şampuanlamam lazım kafasını kıyameti koparır. kafaya su geldiği an çıldırıyo çocuk deli gibi ağlıyo ondan cesaret edemiyorum. sadece müdahelesiz zamanla geçiyo mu öğrenmek istedim. hepinizi öpüyorum.

daffodill hoşgeldin canım napıyosun nasıl meleğin? bi sıkıntı yoktur umarım. ve papatyam,tatlı cadım,nurcum,eminecim,lalecim,carizmacım... kimseyi unutmadım dimi:) nabersiniz kuzular? yaw ben bi türlü adam akıllı takip edemiyorum eskisi gibi sıpa elimi kolumu bağlıyo. tabii babası olacak büyük sıpa da öyle saat 5.30 gibi evde oluyo pc ye bi gömülüyo yatana kadar. elinden alabilene aşk olsun. sizde ne var ne yok herşey yolunda mı? geçmişe bakamıyorum fazla vaktim yok çünkü. benim küçük cadı 2 gecedir feleğimi şaşırttı bana yenidoğan bebeler gibi 2 saatte 1 kalkıyo. ne güzel sabaha kadar uyuyordu uzun zamandır. böyle giderse yine dayıcam iyi geceler çayını bugünden itibaren. bu arada konak kendiliğinden geçiyor mu ya? doğanın ön tarafında var biraz. zeytinyağı muhabbetini biliyorum da doğaya yapamam durulansın diye 2 3 kez şampuanlamam lazım kafasını kıyameti koparır. kafaya su geldiği an çıldırıyo çocuk deli gibi ağlıyo ondan cesaret edemiyorum. sadece müdahelesiz zamanla geçiyo mu öğrenmek istedim. hepinizi öpüyorum.

iyidir canım ne olsun yaramazlarla uğraşıyoruz hayret ya uyku düzeni oturdu artık bebeklerin acaba gazımı var bnden söylemesi sana konak bizdede oldu uzun süre beklediğinde kabuklaşıyo ve daha zor oluyo bebek yağı ile az bi yağla hemen geçiyo başka çare yok 1 seferliğine yapıver

evt cnm 3 ayda 4killo almış oldu ii heralde :)dediğin gibicnm sağlıklı olsunlarda çok şükür bizimki yine kakada 3.günü ve hala yapmadı yapamadıkça kusuyo ya içirdiğim süt pat çarşafın üzerinde çok canım sıkılıyo sütü boşa gitmiş gibi oluyo ya yarıyomudur kaç gündür böle yapıyo bi geceleri kusmuyo allahtan bende emzirebildiğim kadar emzirdim gece valla 4 5 kere verdim hazır kusmuyo içsin dedim :):) ya napıcam bu kaka olayını kabız değil Allaha şükür ama geciktiriyo tembel oğlum bnm bide ıkınıp duruyoo
bak sen eymene niye yapmıyo kakasını Allah Allah niye öyle hemen kusuyo fazlasını kusar derler ama bizim eymende arada kusar bi yarıyodur canım üzülme sen baktın devam etti böyle bi dr danışmakta fayda var öptk...

Merhaba kızlarrrrr nasılsınız?

biliyor musunuz şöyle bir baktım da geçmişten kalıp tek kopmayan sizin grup kalmış, maşallah size. yani aylara göre hamilelik gruplarımız vardı ya siz maşallah hala devam ediyorsunuz. arada buraya da bakıyorum. eski günleri özlüyorum.

hepinizin bebişlerinin sağlıklı olmasına sevindim. benim kızım da tam 5 buçuk aylık oldu. ek gıdalarla uğraşıyorum işte, çorbaları sevmiyor :) sever herhalde zamanla.
hepinizi çok öpüyorum görüşürüz

biliyor musunuz şöyle bir baktım da geçmişten kalıp tek kopmayan sizin grup kalmış, maşallah size. yani aylara göre hamilelik gruplarımız vardı ya siz maşallah hala devam ediyorsunuz. arada buraya da bakıyorum. eski günleri özlüyorum.

hepinizin bebişlerinin sağlıklı olmasına sevindim. benim kızım da tam 5 buçuk aylık oldu. ek gıdalarla uğraşıyorum işte, çorbaları sevmiyor :) sever herhalde zamanla.
cnm özlemişim seni ya
sen buraya gel tatlım hem bizimde tecrübeli bi annemiz olmuş olur burda kızlarla paylaşıyoruz hergün hemen hemen :)elam demek çorba sevmiyo sever sever bnm prensesim inş ya öpüyorum onu çok bende minik mink tattırıcam buaydan itibaren sadece tadını bilsin 6.aydan sonra başlayınca zorlanmayalım die damla damla vermeyi düşünüyorum öpüyoruz sini oğlumla

biz sonuna kadar takilcaz burda :D
valla berranurun dedigi gibi sende bize takil ihtiyacimiz oluyo tecrübeli annislere hemde senin sohbetinide cok özlüyorum ben valla, kendine iyi bak cnm

cnm özlemişim seni ya
sen buraya gel tatlım hem bizimde tecrübeli bi annemiz olmuş olur burda kızlarla paylaşıyoruz hergün hemen hemen :)elam demek çorba sevmiyo sever sever bnm prensesim inş ya öpüyorum onu çok bende minik mink tattırıcam buaydan itibaren sadece tadını bilsin 6.aydan sonra başlayınca zorlanmayalım die damla damla vermeyi düşünüyorum öpüyoruz sini oğlumla

ben de ben de :)
tamam canım arada uğrarım o zaman, zaten hep birbirimizi tanıyoruz yabancı yer değil yani :) ya sorma benim kızım çooookkkk cadı, sevmediği an ağzını resmen kilitliyor. milupanın kaşık mamalarını seviyor allahtan.kahvaltıya başlamak istiyorum ama yemiyor bugün denedim. ama çok ilginç peyniri tek başına yedi :) bir gün sevdiğini diğer gün sevmiyor. yoğurt çorbasını sevdiğini düşünmüştüm ertesi gün yemedi. inşallah yememe sorunu yaşamam, çok zor valla.
tabi tabi tattır zararı yok ki.
bizde sizi öpüyoruzzz

biz sonuna kadar takilcaz burda :D
valla berranurun dedigi gibi sende bize takil ihtiyacimiz oluyo tecrübeli annislere hemde senin sohbetinide cok özlüyorum ben valla, kendine iyi bak cnm

aferin sizeeee :) bırakmayın birbirinizi, ne de olsa dönemleriniz aynı.
elimden geldiğince yardımcı olurum canım. ayyyyy teşekkür ederim tatlım ya bende valla çok özlüyorum. sen de kendine iyi bak canım

cnmm hoşgeldin unuturmuyuz hiç seni:) paşan kilo alcak çok güzel inş annesi sen ona şimdi negüzel elma suları havuç püreleri ohhh vericen :):)afiyet bal olsun oğluma yarasın inş

hb canım.inşallah bu ay kilo alımı daha iyi olur.elma suyuna devam ediyoruz:)

slm canım hg bebişlerimiz kocaman oldular ay canım ya niye öle oldun acaba olabilir lohusa depresyonu neyse atlatmışsın seni unuturmuyuz merak ediyorduk seni inş oğlununda iştahı açılırda kilo alır tosuncuk olur

hb.maşallah senin oğluşunda kocaman oluş annesi.15 gün annem ve kayınvalidem birlikte bize bakınca azıcık sıyırttım galiba:)

nurcum sadece anne sütü alan bebeklerin 4-5 günde kaka yapması normalmiş.benim yeğenlerimde öyleymiş:)kilo alımı gayet güzel canım maşallah oğluşuna :)

hb canım.benim yaramazla günlerimiz geçiyo:) senin prensesin nasıl?konağı müdahale etmeden geçirmek mümkün değil galiba.ben temizlediğim halde bizimkinin bünyesi gene yaptı.banyodan önce zeytinyağı yada bebe yağı sürüp tararsan 1-2 banyodan sonra geçer canım.

merhaba canım.nasılsın?uzun süre oldu görüşmeyeli.kızın da kocaman olmuş annesi :)

merhaba kızlar.haftasonu misafirim vardı ev çok sıcak olmuştu ve sonuç oğlan isilik olmuş.aslında kalında giydirmemiştim ama kalabalıktanda çok bunaldı ve benide bunalttı.bugün eşim gelince duş aldıracağım inşallah dr gerek kalmadan geçer.aynı zamanda çok hassas bir cildi var.öpülmekten yanaklarında egzama oluşuyo sık sık.drumuz krem verdi geçti diyorum hoop yeniden misafir ve yeniden yüzümüzde lezyonlar.kız gibi bakımlı bir oğlum var diyorum:) isilik olan var mı? sizce banyo dışında ne yapmalıyım?krem yada pudra iyi gelir mi acaba?

Son düzenleme:
Geri