Şubat 'ta anne olacağım:)

benimki de Allah izin verirse kasım sonu aralık başı gibi gelecek bende dün gittim benim fasülye büyümüş hareket bile ediyordu. bugün itibarıyla 10+3 günlük:)

slm cicişler nabersiniz? mrs m. hoşgeldin canım. ben küçük cadıyla mücadeleye devam. dönence almayı düşünüyorum kızlar var mı dönence kullanan? chicco fisher price ve tiny love var aklıma takılan şimdilik. hani bebek ağladığında otomatik çalışanlardan... tavsiye eder misiniz? bizimki çok meraklı yatağın üstündeki ayıcıkları sallansın diye kendi sallanıyo yavrum ondan kıyamadım:) bu arada bende 2.reglimi oldum emzirmeme rağmen. eminecim emziriyorken hap kullandım demişsin hangisini kullandın? bende başlamak istiyorum artık. gerçi doğa emiyo ek bişey vermiyorum şimdilik ama sütün kalitesini bozmayan bi hap var diye duymuştum nedir bilmiyorum tabii...

ben dönenceyi dogdugundan beri kullaniyorum, 3 haftalik falandi galiba co$maya basladi. ben tavsiye ederim yani, bebisler cok seviyor tepesinde dönen seyleri :) ama hangisi daha iyidir onu bilmiyorum iste :)
doktorum bana "Cerazette" diye bi korunma hapi yazdi. süt veren annelere zararsizmis. tabii benim deli kiz emmedigi icin fark etmedi :) ama doktorum annelere hep bunu veriyorum demisti.

merhaba kızlar.haftasonu misafirim vardı ev çok sıcak olmuştu ve sonuç oğlan isilik olmuş.aslında kalında giydirmemiştim ama kalabalıktanda çok bunaldı ve benide bunalttı.bugün eşim gelince duş aldıracağım inşallah dr gerek kalmadan geçer.aynı zamanda çok hassas bir cildi var.öpülmekten yanaklarında egzama oluşuyo sık sık.drumuz krem verdi geçti diyorum hoop yeniden misafir ve yeniden yüzümüzde lezyonlar.kız gibi bakımlı bir oğlum var diyorum:) isilik olan var mı? sizce banyo dışında ne yapmalıyım?krem yada pudra iyi gelir mi acaba?
Bazen isilik degilde hormonlardan dolayi kendinden cikabiliyo:( Cok az miktarda vazelin surmeni tavsiye ederim bana dr soyledi ve birgunde gecirdi..
kızlar siz tekrar regl oldunuzmu .........
Hamilelik oncesi son adet tarihimle dogumdan sonra ilk adet tarihim ayni gune denk geldi:)) 1 mayis:)) bi kere oldum daha

slm cicişler nabersiniz? mrs m. hoşgeldin canım. ben küçük cadıyla mücadeleye devam. dönence almayı düşünüyorum kızlar var mı dönence kullanan? chicco fisher price ve tiny love var aklıma takılan şimdilik. hani bebek ağladığında otomatik çalışanlardan... tavsiye eder misiniz? bizimki çok meraklı yatağın üstündeki ayıcıkları sallansın diye kendi sallanıyo yavrum ondan kıyamadım:) bu arada bende 2.reglimi oldum emzirmeme rağmen. eminecim emziriyorken hap kullandım demişsin hangisini kullandın? bende başlamak istiyorum artık. gerçi doğa emiyo ek bişey vermiyorum şimdilik ama sütün kalitesini bozmayan bi hap var diye duymuştum nedir bilmiyorum tabii...
Donence yi ben daha dogurmadan aldim cok ise yariyo... Dogum kontrol hapini kesinlikle once dr sorarak basla ama daha guvenli olur bence

benimki de Allah izin verirse kasım sonu aralık başı gibi gelecek bende dün gittim benim fasülye büyümüş hareket bile ediyordu. bugün itibarıyla 10+3 günlük:)
Gozun aydin canim.. Insalah sorunsuz atlatirsin hamileligini:)
kizlar gecmis olsun dilekleriniz icin hepinize cok tsk...
allaha sükür kizimin ishali gecti... carsamba kacisi yok, a$iyi olcak :)
hepinizi öptm
Ehhh bi yerden baslicak ama annesi:) Ishal olucana bi kere asi olsun daha ii:)

sağolun kızlar. ya dün gittik dönenceyi almaya e-bebek mağazası var bizim yakında netten sipariş vermeyim gidip görerek alayım dedim ama göstermezlermiş:S neyse aldık geldik tiny love diye güzel çok cici bişey ama şimdi de monte edemedik deli olucam. park yatak ya bizimki olmuyo. yatağı kestik bi tarafından falan ama karyola kenarı gibi sert bi destek lazım. nasıl yapıcaz bilemedik şimdilik duruyo öylece...

ben gezmelerdeyim valla :D:D hava coook sicak burda heryere gidiyoruz kizimla... hmmm bide noldu gece kizima cook korktum, bi baktim bacagi kipkirmizi ayaklari morarmaya basladi acile gittik ama oraya gidene kadar morlukta gecti..doktor, fazla kucaginda tuttuysan kan dolasimi iyi saglanmamis ondan olabilir dedi, görünüste bisey yok gayet saglikli dedi, ama nasil korktum aha dedim kizin ayaklari gitti:(
ama simdi iyiyiz cok sükür insallah bidaha olmaz, hadi iyi geceler kizlar yataiym bende artik öptük sizi kizimla

selam kızlar bır suredır netım yok bız ıyıyız asya artık seslı guluyor kıpır kıpır devam yanı...gecen doktora gıttık kontrole ıyı cok sukur saglıgı boyu kılosuda ıyı yazmısmıydım bılmıyorum ama yıne yazayım dogum kontrol hapına basladım kullanıyorum yasmın....doktorumda tavsıye ettı....donenece kullanıyorum unforgıven canım cok hos bısey o bakarken onunla ılgılenırken bende ısımı yapıyorum..ek gıdaya gecelımmı dedım doktora bır ay daha bekleyelım dedı sımdılık mamayla devam edıyoruz.....carızmacım gecmıs olsun canım......
gorusuruz kızlar....

carizmacım geçmiş olsun canım. tatlı cadım maşallah asyaya. bizimki de ne maymunluklar yapıyo bi görsen. ilaç içmemek için öksürük numarası yapar mı 4 aylık sıpa? bu model yapıyo:) ve bunun gibi daha ne fırlamalıklar... büyüdükçe çok tatlı oluyorlar yaww

canım merhaba benim oğlumda geçenlerde isilik olmuştu özellikle boyun bölgesinde sık sık banyo yaptırmak daha iyi banyodan sonra krem sürdüm 1 yada 2 güne kalmadan geçmişti bide tabi çok sıkı giydirmemek gerekir çok terleyincede oluyo evet gerçekten bnm oğlumuda öpmeye gelmiyo hemen yüzü tahriş oluyo çok narin tenleri var grşrz ....

teşekkür ederim canım.bende sık banyo yaptırdım ve krem sürdü.şimdilik geçti çok şükür.yazın bu isilikten çok çekeceğiz galiba:)

kızlar siz tekrar regl oldunuzmu .........

ben daha 1 kere regl odum.

kizlar gecmis olsun dilekleriniz icin hepinize cok tsk...
allaha sükür kizimin ishali gecti... carsamba kacisi yok, a$iyi olcak :)
hepinizi öptm

kızına geçmiş olsun canım.inşallah kolaylıkla aşıyı atlatırsınız:)

selam kızlar nasılsınız bız ıyıyız cok sukur
nurcum kızıma kuzen gelıyor gelınımız dogum yapıcak yıgenımın cıcılerını hazırlıyoruz
bır sıkıntımız yok cok sukur suan herseyyolunda kızlar..
daffodılcım oncelıkle gecmıs olsun dıyorum saglıgı olsunda üzülme benım kızımda mama yıyor yakındada ek gıdaya bızde gecerız heralde....kendınıze ıyı bakın gorusuruz ınsallah....

hadi gözünüz aydın olsun canım.demek bi bebiş daha gliyo ailenize.biz başladık canım ek gıdaya meyve suyu veriyorum ve 1-2 gün içinde yoğurda başlayacağım.

canım biz dönence yerine projektör almıştık uyuturken iyi oluyo:)

sağolun kızlar. ya dün gittik dönenceyi almaya e-bebek mağazası var bizim yakında netten sipariş vermeyim gidip görerek alayım dedim ama göstermezlermiş:S neyse aldık geldik tiny love diye güzel çok cici bişey ama şimdi de monte edemedik deli olucam. park yatak ya bizimki olmuyo. yatağı kestik bi tarafından falan ama karyola kenarı gibi sert bi destek lazım. nasıl yapıcaz bilemedik şimdilik duruyo öylece...

mutlaka bi yolu vardir yaa... hevesin icinde kaldi :(

ben gezmelerdeyim valla :D:D hava coook sicak burda heryere gidiyoruz kizimla... hmmm bide noldu gece kizima cook korktum, bi baktim bacagi kipkirmizi ayaklari morarmaya basladi acile gittik ama oraya gidene kadar morlukta gecti..doktor, fazla kucaginda tuttuysan kan dolasimi iyi saglanmamis ondan olabilir dedi, görünüste bisey yok gayet saglikli dedi, ama nasil korktum aha dedim kizin ayaklari gitti:(
ama simdi iyiyiz cok sükür insallah bidaha olmaz, hadi iyi geceler kizlar yataiym bende artik öptük sizi kizimla

oyy kiyamam gecmis olsun....

selam kızlar bır suredır netım yok bız ıyıyız asya artık seslı guluyor kıpır kıpır devam yanı...gecen doktora gıttık kontrole ıyı cok sukur saglıgı boyu kılosuda ıyı yazmısmıydım bılmıyorum ama yıne yazayım dogum kontrol hapına basladım kullanıyorum yasmın....doktorumda tavsıye ettı....donenece kullanıyorum unforgıven canım cok hos bısey o bakarken onunla ılgılenırken bende ısımı yapıyorum..ek gıdaya gecelımmı dedım doktora bır ay daha bekleyelım dedı sımdılık mamayla devam edıyoruz.....carızmacım gecmıs olsun canım......
gorusuruz kızlar....

masallah asya hanima :) bizimkide kahkaha atip duruyor... bu kizlar cok fena olcak :)

Geri