Etiketler:
 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  sübvansiyonlu Federal Stafford Kredisi nedir?

  Konu, 'Para & Borsa' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  A sübvansiyonlu Federal Stafford kredi öğrenci kredi bir tür tarafından verilen ABD nitelikli öğrencilere devlet. Sübvansiyonlu krediler genellikle Unsubsidized kredileri tercih faiz düşük bir miktar olarak bu sonucu, ve bu nedenle daha düşük bir toplam geri ödeme. Öğrenciler katılıyor veya sübvansiyonlu Federal Stafford kredi her yıl için uygulayabileceğiniz bir dört yıllık kolej veya enstitü katılmayı planlıyor. < Konu Resmi..>

  sübvansiyonlu Federal Stafford Kredileri arkasında orijinal program Yükseköğretim Kanunu'nun 1965 tarafından bir girişim lise dışında devam etmek daha nitelikli öğrenci çekmek için kuruldu. 1980'lerin sonunda, kredi Robert Stafford, bir Cumhuriyetçi Senatör hükümet çok eğitim reformu kariyerinin odaklı bir haraç olarak değiştirildi. Stafford kredi şimdi en büyük federal kredi programları ABD hükümeti tarafından işletilen, ve binlerce öğrenci üniversite ve çok ihtiyaç duyulan finansal yardımı ile mezun okula sağlar.

  Stafford krediler, hem sübvanse ve aksi halde, birkaç temel şartları ve koşulları vardır. Uygunluk finansal ihtiyaç ve akredite bir okulda yarı zamanlı en az öğrenci tarafından belirlenir. Belli sınırlar kazanılması için kredi maksimum miktarı ile ilgili; genelde, sübvansiyonlu krediler için maximums bu Unsubsidized krediler için daha düşük vardır. 2006 yılından bu yana Stafford krediler önceden inşa tablosuna dayalı belirlenen sabit bir faiz oranı yer vardır. 2013 ile bu oran% 6.8 olarak sabit, ama bu ilk anlaşmanın sona ermesinden sonra değişebilir.

  A sübvansiyonlu Federal Stafford kredi öğrenciler uzun vadede para önemli miktarda tasarruf edebilirsiniz. öğrenci mezun olana kadar veya uygunluk gereksinimlerini karşılamak için başarısız Unsubsidized çeşitli aksine, faiz sübvansiyonlu krediler tahakkuk ettirileceğini değildir. Unsubsidized krediler ile, faiz kredi verileceğini olduğu an, çok daha yüksek toplam geri ödeme değeri sonuçlanan tahakkuk eden başlar. Bu nedenle, çoğu öğrenci mümkün olduğunca sübvansiyonlu mali yardım almaya teşvik edilmektedir.

  bir sübvansiyonlu Federal Stafford kredi başvurusu için, bir öğrenci Federal Öğrenci Yardımı (FAFSA) için ücretsiz Uygulama doldurmak gerekir. Bu form online yanı sıra birçok okul ve toplum kolejlerinde kağıt türüdür. Doldurmak bir FAFSA vergi beyannamesi veri, aile öyküsü gibi bazı yeterlilik bilgi geçmiş ağır mahkumiyet ya da askeri personel olarak durumu gibi hassas kişisel ve finansal bilgi gerektirir. FAFSA sonra bir öğrencinin kayıt onların istenilen okula gönderdiği ve bir kopyasını talep de Öğrenci Yardım Raporu şeklinde bir veri özeti alabilirsiniz tamamlandı.

  Mümkün olduğunda, yüksek öğrenim kişisel fonlar, hibe dışarı için, ödenmesi gereken ve burslar. krediler aksine, ödeme bu formları geri ödenecek ve gerekmez mezuniyet sonrası iş gücü borç-free girmek için öğrencinin izin verebilir. krediler bir sübvansiyonlu Federal Stafford kredi mümkün olan en iyi tercihleri arasında olabilir, ama mevcut kredi ve geri ödeme programları göz önünde tek seçenek dikkatle seçilmeden önce iseniz. Bir bilge ve düşünülmüş bir geri ödeme planı sonraki hayatında ciddi mali sıkıntı önleyebilir, çabuk ve etkin bir kredi geri ödeme izin verebilir seçimi.
  kaynak:bilgi.didikle.com


   
  Son düzenleme: 9 Mart 2011
sübvansiyonlu Federal Stafford Kredisi nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Mortgage - Konut kredisi

  Mortgage - Konut kredisi

  Mortgage sistemi kira öder gibi, aylık bütçenizi sarsmayacak rakamlarla ev sahibi olmanın yollarını açan sistemdir. Mortgage satış sisteminde satın alınmak istenilen evin bedeli eksperlerce değerlendirilir, kredi almak için belirli bir peşinat hazır ise, (ki bu genellikle evin satış bedelinin %25'i olur) kalan miktar Mortgage sağlayan yani kredi veren tarafından ödenir. Ev kredisi veren...
 2. Federal Fon Oranları (Federal Funds Rate)

  Federal Fon Oranları (Federal Funds Rate)

  Federal Fon Oranları (Federal Funds Rate): Amerika Birleşik Devletleri'nde finansal kurumların gecelik bazda borçlanmalarını gerçekleştirdikleri piyasa faiz oranıdır. Para politikası uygulamasında temel gösterge niteliğinde olduğundan ABD Merkez Bankası’nın yakın gözetimi altındadır. ABD Merkez Bankası bu piyasada oluşan günlük “Federal Funds Rate” lerin kendi açıkladığı orana uygun seyretmesi...
 3. Germany Federal Republic (Batı Almanya) Kağıt Paraları

  Germany Federal Republic (Batı Almanya) Kağıt Paraları

  1948 - 5 Deutsche Mark 1980 - 5 Deutsche Mark koleksiyon.org
 4. bedelli askerlik kredisi veren bankalar ve istenilen maaş tutarı nedir

  bedelli askerlik kredisi veren bankalar ve istenilen maaş tutarı nedir

  Arkadaşlarım görüyorum araştırıyorsunuz. Sizlere şunu sormak istiyorum. Beleddi askerlik için kredi yarışına başlamış ta bankalar. Acaba bunlar bana kredi verirken ne kadar maaş gerekiyor ? Bilgi verirseniz sevinirim. Saygılarımla. Emrah Tunç.
 5. Dövizle banka kredisi

  Dövizle banka kredisi

  Bankalar çoğu zaman tüketicileri düşük faizli Japon Yeni ve İsviçre Frangı kullanımına teşvik etmektedirler. Bu sebeple bankalardan tüketici kredisi alanlar, sözleşmelerinde yer alan haksız şartlar nedeniyle, borcu kapatırken fazla para ödeyebilmektedirler. Kısa bir örnekle açıklamak gerekirse; tüketici, kredisini Japon yeni üzerinden almıştır. Daha sonrada tüketici, erken ödemeyle...

Sayfayı Paylaş