1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Sudan Bıkmış Balıklar Selim Karakteri Burak Sağyaşar Biyografik Bilgileri

  Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  burak sağyaşar hayatı
  sudan bıkmış balıklar selim


  Sevgili melekler, yeni sezon yazlık dizilerden Sudan Bıkmış Balıklar ilgiyle takip ediliyor. Biz de dizinin başrol oyuncularından sudan bıkmış balıklar selim karakterini canlandıran Burak Sağyaşar hayatı hakkında bilgiler veriyoruz sizlere...


  [​IMG]


  29 Ekim 1987 Adana doğumlu Türk dizi oyuncusu.

  Burak Sağyaşar, 29 Ekim 1987de Adana’da doğmuştur. Lyceé de Piyer Loti ‘den mezun olduktan sonra Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji bölümüne giren Sağyaşar, eğitimini halen Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji bölümünde sürdürmektedir. Oyunculuk hayatına annesi Nilgün Sağyaşar’ın yapımcısı olduğu Yemin dizisi ile başlamıştır. En iyi bilinen rolü Küçük Kadınlar dizisinde “Utku Deviren” rolüdür.

  Şu sıralarda ise Star Tv’de yayın hayatına başlayan Sudan Bıkmış Balıklar dizisinde Selim karakterini canlandırmaktadır.
  Hayatı:

  Burak Sağyaşar, 29 Ekim 1987′de ailenin tek çocuğu olarak Adana’da dünyaya geldi. Ankara’da büyüdü ve bir yandan lise eğitimini Lycée Charles De Gaulle’de görürken, bir yandan da amatör tiyatro ve müzik çalışmalarına devam etti.

  Lise yılları boyunca tiyatroyla ilgilendi ve en ciddi tiyatro deneyimini ekip olarak Kanada’da 800 kişilik bir salonda sahne alarak edindi. Yaptığı çalışmalar sonucunda Liselerarası En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı.
   
Sudan Bıkmış Balıklar Selim Karakteri Burak Sağyaşar Biyografik Bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Burak Sağyaşar ResimLeri

  Burak Sağyaşar ResimLeri

  burak sağyaşar burak sağyaşar resimleri resmi web sitesi fotoları fotoğrafları Size birbirinden güzel Burak Sağyaşar resimleri :) Küçük Kadınlar dizisi ile genç kızların kalbine girmeyi başardı :)
 2. Burak Sağyaşar kimdir

  Burak Sağyaşar kimdir

  burak sağyaşar kimdir, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, biyografi, filmleri, dizileri, resimleri, hayatı, sevgilisi "Küçük Kadınlar" adlı dizi ile tanıdık bir çoğumuz Burak Sağyaşar'ı... Peki bu ünlü oyuncu hakkında daha başka neler biliyoruz Melek'ler? O halde buyrun:) Doğum Yeri : Adana Cast Ajansı: Gaye Sökmen Ajans Eğitimi : Galatasaray Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde...
 3. Sudan Bıkmış Balıklar Zeynep Kimdir biliyor musunuz

  Sudan Bıkmış Balıklar Zeynep Kimdir biliyor musunuz

  İlk bölümünü izledim Sudan Bıkmış Balıklar dizisinin zaten ikinci bölümü de salı günü onu da merakla bekliyorum ama Zeynep sanki gözüme tanıdık geldi daha önce de bir dizide yan rol oynamıştı sanki aranızda Sudan Bıkmış Balıklar Zeynep Kimdir bilen var mı?
 4. Selim Sırrı Tarcan Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

  Selim Sırrı Tarcan Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

  selim sırrı tarcan kimdir selim sırrı tarcan hayatı Sevgili melekler, Kim Kimdir bölümümüzde bu kez Türk spor tarihine adını altın harflerle yazdırmış, Milli Olimpiyat Komiyesini kuran ve başkanlığını yapan Selim Sırrı Tarcan hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere.. :) Selim Sırrı Tarcan (1874 Yenişehir/ Mora-1956 İstanbul), Beden eğitimci. Galatasaray Lisesi'ni...

Sayfayı Paylaş