1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Süleyman Faik Durgun Ölmüş bilgisi var mı ?

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  süleyman faik durgun Şu bir zamanların kötü karakteri vardı adı Süleyman Fait durgun. Allahtan rahmet diliyorum ama bu sanatça hakkında bilgi biografi resim vs var mı ?


   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

Süleyman Faik Durgun Ölmüş bilgisi var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. bilgisi olan var mı?

  bilgisi olan var mı?

  4,5 yaşlarında hastalanıyorum ve doktora götürülüyorum.verem teşhisi konuluyor.ancak erken teşhis olduğu için sıkıntı yaşamadım.yıllık iğnelerim vardı.sonra 1 sorun çıkmadı. geçen gün 1 yazı okudum,vereminde kısırlığa neden olabileceği,tüpleri tıkayabileceği yazıyordu. çok korktum. bilginiz varmı?ne yapmalıyım.
 2. Süleyman Faik Durgun Kimdir?

  Süleyman Faik Durgun Kimdir?

  süleyman faik durgun kimdir süleyman faik durgun suleyman süleyman faik durgun, cem erman, kimdir, hayatı, biyorafisi, filmleri, ile ilgili bilgiler burada melekler SÜLEYMAN FAİK DURMUŞ (Cem Erman) 1947 senesinde Mersinde doğdu. babası Mersinli annesi Hatay-İskenderun'lu.. 3 kardeşin en küçüğü..ilkokulu Mersin Gazi Paşa ilkokulunda ortaokulu İstanbul Kabataş Ortaokulunda okudu.. Liseyi...
 3. Süleyman Faik Durgun (Cem Erman) Hayatını Kaybetti!

  Süleyman Faik Durgun (Cem Erman) Hayatını Kaybetti!

  süleyman faik durgun cem erman hayatı süleymen faik durgun, cem erman, öldü, vefat etti, kimdir, eski yeşilçam artisti, ile ilgili bilgiler burada melekler Yeşilçamın eski artistlerinden Süleyman Faik Durgun vefat etti melekler.Kendisine Allah'tan rahmet,ailesine başsağlığı diliyoruz... 1980’de sinemaya noktayı koyan 64 yaşındaki Süleyman Faik Durgun, 2007’de Adana Büyükşehir Belediyesi...
 4. Meltem Tüzüner Kimdir bilgisi var mı

  Meltem Tüzüner Kimdir bilgisi var mı

  Meltem Tüzüner Kimdir bana hayatı hakkında bilgi vermeniz mümkün mü acaba, lütfen rica ediyorum.
 5. Sait Faik Abasıyanık Kimdir biyografisi var mı

  Sait Faik Abasıyanık Kimdir biyografisi var mı

  Merhaba arkadaşlar sizden Sait Faik Abasıyanık Kimdir diye bilgiler istiyorum bana mümkünse Sait Faik Abasıyanık biyografisini sunar mısınız?

Sayfayı Paylaş