1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    196
    Ödül Puanları:
    63

Suluboya Trendi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

sanki üzerinde sulu boya çalışması yapılmış gibi renkli renkli hoş bi götntü sergiliyor bu kıyafetler.Görenlerin çok hoşuna gidecek bunlar.

Suluboya Trendi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suluboya Resim Tekniği

Suluboya Resim Tekniği

cizilebilecek resimler ünlü ressamların sulu boya çalışmaları ilginç suluboya resim teknikleri çizilebilecek resim çalışmaları suluboya ressamlarının isimleri Sulu boyalar, su ile karıştırıp çalışıldığı için bu ad verilmiştir. Bu boyalarla yapılan resimlerin kendine özgü tekniği vardır. Boyanın yapısının da etkilediği özellikler şunlardır; Sulu boya şeffaf olduğu için, boyanın altında...
  2. trenti

trenti

Bir halatın çekilen çıması
  3. suluboya resim tekniği hakkında merak edilenler burda

suluboya resim tekniği hakkında merak edilenler burda

Sulu boyalar, su ile karıştırıp çalışıldığı için bu ad verilmiştir. Bu boyalarla yapılan resimlerin kendine özgü tekniği vardır. Boyanın yapısının da etkilediği özellikler şunlardır; Sulu boya şeffaf olduğu için, boyanın altında kalan kurşun kalem izleri dahi gözükür.Yan yana sürülen iki renk, suyun yardımı ile kaynaşır .Böylece renkler arasında hoş bir pasaj(geçitler) elde edilir.Çalışırken...
  4. 2010 Makyaj Trendi

2010 Makyaj Trendi

ela gözlere makyaj ela göz makyajı göze makyaj göz gözler Kızlar her sezon olduğu gibi bu sezonunda makyaj trendi belirlendi...Hangi ten rengine hangi makyaj renkleri kullanılmalı işte cevabı :tik: Canlı far renklerini doğal dudaklar ve pembe yanaklarla eşleştirerek belirginleştirin. Açık Ten Yanaklar Yarı mat, yarı ışıltılı bir allık çok beyaz tenlere sağlıklı bir renk katar. Mat...
  5. 2012 Makyaj Trendi

2012 Makyaj Trendi

2012 Makyaj Trendi - Makyaj tarzımı değiştirmek istiyorum hep aynı tonlarda makyaj yapıyorum esmer bir bayanım ve sizden de 2012 Makyaj Trendlerini bekliyorum.
Etiketler:

Sayfayı Paylaş