summerrose siteden uzaklaştırılmıştır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hafızam çok kuvvetlidir hahaha:) ama hakkaten çok dengesizdi konuşmaları ve tutarsızdı yengem düşük yapıo diyip gülen bi insan yiğeni bile olsa uzaklaştırılmalıydı iyi olmuş

:D evet yani zaten ben ona da pek inanmıyorum çünkü ondan önceki konuşmalar da tutarsızdı :)

Ne kadarda gaddar ve ilginçsiniz kızlar..Ya ister inanın ister inanmayın ben bebeğimi kaybeden bi anneyim konşmaların tutarsızdı diyorsunuz çok ayıp ettiniz valla..Bir insanın bi sitede saçma sapan konuşması bncede çok saçmaca..ben durduk yere niye kötü konuşayımki niye aptalca konuşayımki...Eğer bi yüz maskesi lazım oluyosa burdan alıyorum..elbise modellerine burdan bakıyorum..bebek elbiselerine burdan bakıyorum..ssağlığıma burdan bakıyorum...e yani bunca şeyleri öğrendikten sonra ben sizlere küfür yada hakaret ederek niye yapimki bunca şeyi...
kızlar beni çok kırdınız grçekten ... hayalcim cok ii birisizydin ama sonradan nie öle dedin anlamadım...Bir insan faydalandığı yerden nie küfürlü konuşup hakaret etsinki...hiç bilmiyorum...söylediklerime ister inanın ister inanmayın...ben yeğenim denilen o kıza dedimki bye de ve kapat...oda tmm dedi..sonrada bana sormadan sizlere küfür etmiş...Bilemiyorum....

Hadi kızlar sağlıcakla kalın ben summerose(SENEM)

talihsiz bir olay yaşanmış ama senin üyeliğinden gerçekleştiği için bu üyeliğin kapatılması kurallar doğrultusunda doğru bir hareket.
Dediklerine inanmalıyız sonuçta aksini gösterecek bir kanıt ya da şahit yok ( kendimi hakim gibi hissettim :D) sen gönlünü ferah tut ;)

talihsiz bir olay yaşanmış ama senin üyeliğinden gerçekleştiği için bu üyeliğin kapatılması kurallar doğrultusunda doğru bir hareket.
Dediklerine inanmalıyız sonuçta aksini gösterecek bir kanıt ya da şahit yok ( kendimi hakim gibi hissettim :D) sen gönlünü ferah tut ;)

ii de ama insan sorabilirdi durumu tavukcum benn çok kırgınım hala pasikaya..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri