Suna dumankaya selülit kremi yapımı kesin çözüm

Suna dumankaya selülit kremi yapımı kesin çözüm
Suna Dumankaya selülit kremi suna dumankaya selülit maskesi selülit tedavisi ve daha fazlası Melekler FORUM'da.

SUNA DUMANKAYA SELÜLİT KREMİ İŞE YARIYOR MU?


Biz kadınların en çok şikayet ettiği sorunlardan biri de selülitler. Özellikle bu yaz aylarında bikini sezonunun açılmasıyla selülitler kabus olmakta. Özellikle bacak bölgesi baldırlarda çok oluşan selülitlerin yok olması için Suna Dumankaya tarifini sizlere sunacağım. Suna Dumankaya tariflerine güvenerek sizlerin de denemesini öneriyorum. Doğal yoldan sağlıklı bir şekilde daha ucuz yöntemlerle hem güzelleşmek hem işin sonunda mutlu olmak için tarifleri ile gönülleri kazanmıştır. Selülitlerin yok olması için öncelikle kan dolaşımının sağlanması bölgenin selülit oluşumunu azaltacaktır.

suna dumankaya selülit kremi.jpg


SELÜLİT OLUŞMAMASI İÇİN NE YAPILMALI?

Öncelikle selülitin oluşmaması için sağlıklı beslenmek gerekir. Yağlı ve şekerli gıdalar selülitin bir numaralı düşmanı. Bol sıvı tüketimi hayatınızın bir parçası olmalı. Yine egzersiz çiğ sebze tüketimi sofranızdan hiç eksik etmemeniz gereken şeylerdir. Tatlı yerine meyve tüketimi şeker ihtiyacınızı karşılayacaktır. Selülitleriniz varsa eğer demek ki sağlıklı bir şekilde beslenmiyorsunuz saydıklarımızı yapmıyorsunuz demektir. Bikini giydiğinizde moraliniz bozuluyorsa bu görüntü karşısında o zaman adım adım denilenleri yapmanız gerekiyor. Özellikle bacak ve kolları çalıştıran egzersizleri kesinlikle ihmal etmeyin ve günlük en az 1.5 lt su tüketimini. Bu arada alkol sigara tüketimine kesinlikle yer yok. Selülit neden olur başlıklı yazımızı buradan inceleyebilirsiniz.

suna dumankaya selülit maskesi.jpg


SUNA DUMANKAYA SELÜLİT KREMİ NASIL YAPILIR?

Suna Dumankaya selülitler için harika bir krem tarifi sunmuş arkadaşlar. Şimdi sizlere hem nasıl yapıldığını yazacağım hem de aşağıya videolu anlatımını koyacağım. Tarifte şaşıracağınız bir malzeme var ne mi ? İsot:) İsot ile selülitlere çözüm bulan bir krem tarifi. Öncelikle 1 yemek kaşığı hindistan cevizi yağı kıvamı sert olabilir o zaman sıcak su içinde benmari usulü eritebilirsiniz. Diğer tarafta 2 yemek kaşığı isot ek olarak biberiye yağı bir tatlı kaşığı kadar ve 1 yemek kaşığı da tarçın yağı koyabilirsiniz. Bu yağlar kan dolaşımını hızlandırarak selülitlere veda etmenize yardımcı olacak. Bu yağların hepsini karıştırıp isotu da koyup ek olarak içine süt kreması ve az miktar zencefil rendeliyorsunuz. Bu karışımı bir krem kutusuna koyarak kullanabilirsiniz. Bu krem sayesinde dolaşımsal bir sıkıntınız varsa giderecek selülitlere çözüm sağlayacaktır. Kremi bir miktar alıp bacaklarınıza kollarınızın selülit olan bölgelerine masaj şeklinde uygulayabilirsiniz. Hemen aşağıdaki linkten ayrıntılı tarifi bulabilirsiniz.


 
Üst