Sungurlar Kordon Celil Kimdir ?

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Sungurlar Kordon Celil Kimdir ?
kordon celil kimdir,mehmet küçük kimdir,sungurlar dizi oyuncusu kordon celil kimdir,sungurlar kordon celil karakteri mehmet küçük kimdir Şevkat Tepe dizisinde sevilen karakteri Kordon Celil diziden ayrılmıştı. Kordon Celil'i canlandıran Ertuğrul Şakar diziden ayrılmış ve Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin kadrosuna katılmıştı. Şevkat Tepe dizisi finalinde Kordon Celil'in yüzünü köpekler parçalamıştı. Kordon Celil Sungurlar dizisine geri dönüyor. Sungurlar dizisinin 2.bölümünde Kordon Celil yüzü bandajlı bir şekilde geri dönecek. Fakat Kordon Celil'i Sungurlar dizisinde Ertuğrul Şakar'dan sonra Mehmet Küçük canlandırıyor.
< Konu Resmi..> < Konu Resmi..>

M

merve aygul

Forum Okuru
ben bu dizide ki celil rolundaki mehmet kucuku cok sevdim.ben onu gercek hayatda gormek isterdim

Ak Sungur (Falco rusticolus) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Gebelikte Kordon Dolanması Nedir Önemli Konuya Işık Tutalım Gebelikte Kordon Dolanması Nedir Önemli Konuya Işık Tutalım
Gebelikte Kordon Dolanması- Bebek ve anne arasında bağ kuran kordon bağı bebeğe ihtiyacı olan besinlerin geçişini sağlayan hayati bir bağdır aslında. Bebeğin ihtiyacı olan besinler ve oksijen plasentadan geçerek kordonla bebeğe ulaşır...
Gebelik 0
Kordonları bağlıyken hamile kalan oldumu ? Kordonları bağlıyken hamile kalan oldumu ?
Tüp ligasyonu yani tüpleri bağlatma , halk dilin de kordonları bağlatma çok etkili bir doğum kontrol yöntemidir. Bir kaç çocuktan sonra...
Gebelik 4
Sungurlar Dizisi Nerede Çekiliyor ? Sungurlar Dizisi Nerede Çekiliyor ?
sungurlar nerede çekiliyor,sungurlar dizisi çekim yeri neresi,sungurlar hangi ilimizde çekiliyor,sungurlar dizisi nerede çekiliyor Dizimizin en çok merak edilen konularından birisi olan ve 1. bölüm tanıtım fragmanı ile ne zaman çekileceği...
Reytingli Diziler 0
Sungurlar dizi oyuncuları Sungurlar dizi oyuncuları
sungurlar dizi oyuncuları,sungurlar dizi kadrosu,sungurlar dizi karakterleri,sungurlar dizisinde kim kimdir 46862 Mert Kılıç -Serdar Komutan Dilara Büyükbayraktar -Naza Bora Karakul -Doktor Devran Mehmet Korhan...
Reytingli Diziler 0
Ak Sungur (Falco rusticolus) Ak Sungur (Falco rusticolus)
sungur hayvanı Ak sungur (Falco...
Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi 0