Sünnet sonrası ateşlenme yaşayanlar

L

liyataklı

Forum Okuru
Sünnet sonrası ateşlenme yaşayanlar
Sünnet sonrası ateş olur mu neden olur sünnet sonrası bebeklerde ateş kadınlar kulubu melekler mekanı

Arkadaşlarım 9 aylık erkek bebeğim var e heralde kız olacak değil değil mi :D:D Ya onu sünnet ettirdim de bu ikinci çocuğum birincisi kız yani soğuk ta almadı acaba bebeklerde sünnet sonrası ateş olur mu yoksa başka bir hastalık mı var aslında bi hastalığı da yok ama neden olur bu tür şeyler bi türlü anlamadım acaba apseli bir durum mu söz konusu oldu bana yardımcı olabilir misiniz ? Ne yapmam gerekiyor.
 

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar muhtemelen bir hastanede sünnet yaptırmışsınızdır hayırlı olsun. Şimdi eğer hastane donanımlı ise apse gibi bir durum olacağını her ne kadar düşünmüyor isem de bekli olmuş olabilir. Yani çok lafı uzatmanın dolandırmanın da anlamı yok. Her türlü ateş durumunda bebeğimizin bünyesinde yanlış birşeylerin olduğu ve vücudunun buna karşı savaştığı anlamını çıkartabiliriz. Yani durduk yere ateşlenme olamaz. Tamam yakın zamanda sünnet ettirmişsiniz ama bi kan tahlili vermenizde fayda olduğunu düşünüyorum.

Artı bebeğin pipisine bi bakın kızarıklık şişlik vs var mı ucu kapalımı onları da göz önünde bulundurun. Burnu akıyor mu bu da önemli ama her halukarda bir doktor ile görüşmeniz daha iyi olacaktır. Geçmişler olsun.
 
Üst