Şüpheli ilişkiden kaç gün sonra idrarda gebelik testi kesin sonuç verir?

Korku şüphe

Yeni Üye
Üye
Şüpheli ilişkiden kaç gün sonra idrarda gebelik testi kesin sonuç verir?
Merhaba 7 temmuzda şüpheli bir birlikteliğim oldu. Adetlerim düzensiz. En son adet tarihin 3 haziran. Onda da 65 gün sonra adet olmuştum. Şimdi 53 gün geçmiş durumda. Partnerim bir sorun olmadığını söyledi ama şüpheli ilişkiden 13 gün sonra idrarda gebelik testi yaptım. Negatifti. Şupheli ilişkiden 18 gün sonra idrarda gebelik testi yapsam yani sabah kesin sonuç alır mıyım? Kaç gün daha beklemeliyim? 20.gün kesin sonuç verir mi bu idrarda gebelik testi?

Merhaba bugün yine test yaptım. Şüpheli ilişkiden 18 gün sonra. Test negatif çıktı. En son adet tarihimden 53 gün geçti. Adetlerim düzensiz. Bu teste güvenebilir miyim?

Tabiki hayatım gebelik testlerine güvenmekten başka yapacağın bim şey yok ki. Tüm dünya da güvenli şekilde kullanılıyor. Hastalık geçirdin mi ya da ameliyat ilaç kullanımı stres durumu onlara bağlamak lazım görünen o ki yüzde yüz hamilelikten değil bu gecikmen bunun araştırılması gerekiyor. Doktora gitmekte fayda var hayatım ama hamilemiyim diye düşünme asla değilsin. Test ortada.

Geri