Şüpheli test erken gebelik testi yapım ne yapayım

Brsl

Yeni Üye
Üye
Şüpheli test erken gebelik testi yapım ne yapayım
Merhaba kızlar ben araniza yeni katıldım. Dün akşam erken gebelik testlerinden aldım adetime 1gun var dayanamadım yaptım sonuç çok açık pembe kan testi yaptirsam mi bilemedim acaba gebelik var midir

Selamlar öncelikle aramıza hoş geldiniz. Şimdi anlamadığımız şeyleri aydınlatırsanız ona göre size cevap vermek isteriz. Yaptığınız testin sonucu net olarak nedir. Silik mi çıktı ikinci çizgi. Kaç dakika sonra bu sonucu aldınız bunları yazabilirseniz sizi yönlendirebiliriz. Bu arada gebelik var ise kan testinden kesinlikle sonuç alabilirsiniz

Çok silik bi pembelik gördüm resmi yüklemeyi başardım sonunda ama bu sabah ilk idrarla test yaptım şu ucuz olan testlerden onda bişey çıkmadı erken gebelik testinde hafif bi pembelik vardı resimdeki test

Ekli dosyalar

• 20170719_212230.jpg
    20170719_212230.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 1.084
Merhaba, gebelik testin de ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak kabul ediliyor fakat unutulmamalıdır ki plano testler bazı nedenler den dolayı hatalı sonuç verebiliyor. Şayet gecikmeniz varsa durumunuzun netlik kazanması açısın dan HCG testi yapın net sonucu alırsınız.

Geri