Supradyn all day kullananlar yararını gördünüz mü ?

S

supradiyns

Forum Okuru
Supradyn all day kullananlar yararını gördünüz mü ?

Supradyn all day kullananlar melek kadınlar kulübü forum'da Gerçekten işe yarıyor mu bilgiler


Bir kaç zamandır halsizlikten dolayı hani reklamları da çıkıyordu diye almaya karar verdim 2 gündür kullanıyorum Supradyn gerçekten işe yarıyor mu bende çok fazla işe yaradığını söyleyemem. Ne diyorsunuz şikayetleriniz oldu mu en azından halsizliğinizi aldı götürdü mü kızlar mrk ediyorum bi tek bende mi böyle gerçekten işe yarıyorda bende mi yaramadı yanlış mı kullanıyorum acaba bilemedim bana yardımcı olur musunuz kullananlardan yorumlar istiyorum. Yoksa bırakacam.
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayatım site olarak her zaman ilaç ve muadili ürünlerin doktorların tavsiyesi ile kullanılması gerektiğini söylüyoruz. Bununlada kalmıyor altını kalın kalın çiziyoruz. neden kendi başınıza böyle ürünler kullanıyorsunuz anlamadım ama araştırmayı yaptık. Ben çok kısa bir dönem bunu kullanmıştım. Ama doktor tavsiyesi ile bende gerçekten işe yaradı enerjik yaptı sonra kullanmayı bırakarak keçi boynuzu pekmez gibi şeyleri sabahları aç karnına tükettim düzeldim şimdilerde.

Ha bende çok etkisi ol du mu çok çok fazla etkisi olduğunu söyleyemem. Ama belki sizin halsizliğinizin başka bir sebebi olabilir hayatım doktora gitmen daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum.
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
2
Görüntüleme
3K
Melis ank
Melis ank
*MeleK*
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
*MeleK*
*MeleK*
Üst