sürgülümü yoksa kapaklı yatak odasımı

• Konbuyu başlatan gelinolacakmelek
  • Başlangıç tarihi
G

gelinolacakmelek

Forum Okuru
sürgülümü yoksa kapaklı yatak odasımı
selam melekler yaza düğünüm var eşyalarımızın bazıları tamamlandı sıra yatak odasına geldi ama şu konuda çok kararsızım aslında sürgülü yatak odası takımları çok hoşuma gidiyor ama çevremden bazıları sürgülü dolapların çabuk bozulduğunu söylüyorlar kararsız kaldım acaba sürgülü dolapmı yoksa kapaklı gardroplu yatak odasımı tercih etmeliyim kullananlar varsa olumlu yada olumsuz yorumlarını paylaşırsa ona göre bir karar verecem.

Yatak odasın da sürgülü dolap seçeneği ve kapaklı dolap seçeneği aslın da kişiden kişiye değişebildiği gibi yatak odanızın da ölçülerine göre değişiklik gösterecektir. Sürgülü elbise dolapları aslın da çok daha kullanışlı olan modeldir ama seçeceğiniz mobilya markası için iyi karar vermelisiniz evet sürgülü olmasından dolayı biraz hassas olabilir ama sağlam ve kaliteli malzeme kullanılırsa sorun yaşacağınızı sanmıyorum servis ağı ve mobilyanın garantisinin olduğu markaları seçerseniz eğer bu konu da sorun yaşamazsınız. Sürgülü elbise dolapları da yerden size tasarruf sağlayacak ve daha geniş alanlar oluşturacaktır.

flat-yeni-2-kapakli-sur-dolap-m-cvz-kumtasi-k-gri-hardal-ea5dc810-cbfc-41c8-bc04-5357428e9e70.JPG

Bunun yanın da kapaklı dolaplar da birçok kişinin tercihleri arasın da yer almaktadır. Kapı seçenekleri mevcuttur. Yatak odası için bana göre 5 yada 6 kapılı bir elbise dolabı almanız gayet kullanışlı olacaktır. Kapaklı dolapların da eğer malzemesi iyi olmazsa sorun yaşattığını söylemem gerek vida ve menteşe kısımlarının iyi yerleştirilememesi durumun da kapaklar yerinden çıkabilir biraz önce dediğim gibi bu konuda iyi ve kaliteli marka seçtiğiniz de sorun yaşayacağınızı sanmıyorum yaşasanız bile ürünün arkasın da duracak bir marka olduğu zaman en azından garanti kapsamın da tekrarlanan sorun ortadan kalkacaktır.

TZ3-111.JPG

Seçim tamamen size kalmış eğer içiniz de kalacaksa sürgülü dolap alın derim sonuçta mobilya aldığınız da sık sık değiştirme şansı pek olmuyor iyi bir marka seçmenizi tekrar altını çizerek hatırlatırım;)

ben sürgülü dolapların daha çok kullanışlı olduğuna inanıyorum eğer yatak odanız küçükse kapaklı dolapların bazen açılma pozisyonları sıkıntı yaşatabilir ama sürgülü dolaplar bu konuda daha çok avantajlıdır kullanımının daha pratik olduğu kanısındayım çok şık sürgülü dolaplar var adminimizinde dediği gibi marka seçimin de güvenilir ve servis ağı iyi olan bir markayı tercih ederseniz sorun olursada kısa sürede hallederler ürünlerinin arkasında dururlar.

Yer sıkıntısı olanlar içn sürgülü kapılar çok ,ideal . Ayrıca çok şık ve kullanışlı oluyorlar. Kapaklı dolaplar da güzel ama bende sürgülü olanları seviyorum.Benim yatak odam küçük .Yatak odamı yeniliycem ve sürgülü dolap alıcam.

Geri