Sürtünme ile ilişki yaşadım 2 dk sürdü boşalma olmadı hamile kalır mıyım

Meleq45

Yeni Üye
Üye
Sürtünme ile ilişki yaşadım 2 dk sürdü boşalma olmadı hamile kalır mıyım
Erkek arkadaşımla anal ilişki yasadik sadece 2-3dk sürdü ve içime boşalmadı. Düzenli adet goruyodum. 1-2 hafta sonra adet olmam gerekiyodu. Adet oldum. Ama hâlâ içimde bi korku var. Adetim 6 gün sürdü normal bir sekildeydi yani. Hamile kalmam değil mi ? Lütfen cevaplayin çok korkuyorum. 16 yaşındayım

Sevgili Meleg, Bu tür bir durumda hamile kalma ihtimaliniz yok. Anal ilişki ile hamilelik olmaz. Bu arada zaten adet olmuşsunuz sıkıntı yapmayın korkulacak birşey yok hamile kalamazsınız.

Teşekkür ederim. Bir şey daha sormak istiyorum. Sanki hamileymişim gibime geliyo. Sürekli karnima bakiyorum sert gibi. O yüzden endişeye kapılıyorum. Bir sorun olmaz değil mi ?

Merhaba, belirttiğiniz şekil de bir birliktelikle gebelik söz konusu olmaz. + Mens olmanız da gebe olmadığınızın kanıtı . Karnınızda ki sertlik sindirimle alakalı bir problem den olabilir. Endişenizi gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Lekelenme rahim kaynaklı yada hormonal problemler den olabilir. Çok stres altında olmanız da lekelenmeye sebep olabilir. Gebe olmadığınıza ikna olmaya çalışın. Daha önce belirttiğim gibi gebelik testi yaparak kuşkunuzu giderebilirsiniz.

Kötü bir şey çıkar diye korkuyorum. Bisi daha sorucaktim. Bi sitede okudugumda birisi adet olmus ama yine de hamileymiş. O yüzden korkum var

Eminsiniz dimi kötü bir şey çıkmayacagından. Sizden cesaret alip umitleniyorum. Sizi de sıkıyorumdur ama nolur kızmayın

Sevgili melek size kızmıyorum...Sadece ısrarla test yaparak kuşkunuzu korkunuzu gidermenizi öneriyorum. Test yapmazsanız bu endişe sizi tüketir.

Geri