Sürtünmeyle birliktelik sonrası adet gecikmesi karın şişliği yaşayanlar

S

Sevda827372

Forum Okuru
Sürtünmeyle birliktelik sonrası adet gecikmesi karın şişliği yaşayanlar
Sevgilimle tamamen çıplak olucak sekilde cinsel organlarimiz temas edecek sekilde surtunduk, temas etmenin dışında cok az da iceri dogru girdi gibi ama cok az ittirdigi icin girmemis bile olabilir. Bosalmadi ve bu kisa kisa girme hareketi kisa surdu ama adetim normalde hic gecikmemesine ragmen 2 gun gecikti endiselenmemi gerektiricek bir durum var mi?

Selamlar, düşük bir ihtimal de olsa hamile kalma riskiniz var ama ben ihtimal vermiyorum psikolojik olarak bu durumdan etkilendiğinizden dolayı stres yaptınız ve bana göre adetiniz ondan gecikti. Tedbiren lütfen gebelik testi yapıp bakın.

Merhaba bende 10 gün kadar önce erkek arkadaşımla sürtünme şeklinde yakınlaştım. Ama sürtünme anal bölgedendi ve boşalmadı ya da erekte olmadı. Şu anda adetim 4 gün kadar gecikti. Normalde de 1 hafta kadsr erken ya da geç oluyor ama ben bu konuyu kafama çok taktım. Şu anda da ara ara kasıklarımda ağrı olmasına rağmen regl olamadım. Hamilelik riski var mı yoksa psikolojik olarak kendimi baskılamamdan dolayı mı yaşıyorum bu durumu?

Selamlar Zeyra, Bu tür bir şekilde kesinlikle hamilelik olamazsınız ki eriksiyon olamayan bir erkek sadece et ete değmiş diyebiliriz. Riskiniz yok bu bulgularınızın tamamı (bende var dediğiniz her ne varsa artık ) psikolojik bilginiz olsun.

Sevgilimle tamamen çıplak olucak sekilde cinsel organlarimiz temas edecek sekilde surtunduk, temas etmenin dışında cok az da iceri dogru girdi gibi ama cok az ittirdigi icin girmemis bile olabilir. Bosalmadi ve bu kisa kisa girme hareketi kisa surdu ama adetim normalde hic gecikmemesine ragmen 2 gun gecikti endiselenmemi gerektiricek bir durum var mi?

Tam temas olmadan hamile kalınmaz söylensede vajina içine zevk suyu sızarsa gebelik söz konusu olabilir. Zevk suyuyla hamile kalma olasılığı çok düşük ancak imkansız değil. Adet gecikmeniz stres kaynaklıda olabilir. Bugün gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Selamlar Zeyra, Bu tür bir şekilde kesinlikle hamilelik olamazsınız ki eriksiyon olamayan bir erkek sadece et ete değmiş diyebiliriz. Riskiniz yok bu bulgularınızın tamamı (bende var dediğiniz her ne varsa artık ) psikolojik bilginiz olsun.
Çok teşekkür ederim içim rahatladı imkansız bi şeyin olanaklı olabiliceğini düşünsem de tedirgin olmaktan kendimi alıkoyamadım birde gecikince korktum çok teşekkür ederim

Rica ederiz, gebelik planınız yoksa ve cinsel yönden aktifseniz uygun bir doğum kontrol yöntemi uygulayınız aksi durumda başı ağrıyan hep kadınlar oluyor..

Geri