Sürtünmeyle ilişki gördüm 4 gün sonra adet oldum hamilemiyim

elifiz

Yeni Üye
Üye
Sürtünmeyle ilişki gördüm 4 gün sonra adet oldum hamilemiyim
Merhaba. Surtunmeli bi ilişkiye girdikten 4 5 gün sonra adet gördüm. Ama adetim her zamankinden farklıydı. Daha çok karin ağrısı ve ilk başta zara benzer bir şey gelmişti kanla beraber. Şimdi ise üzerinden yaklaşık 3 hafta geçti ve mide bulanmalarim bas dönmelerimin arttığını hissediyorum. Ayrıca kilo artışım da var. Sizce hamilelik soz konusu olabilir mi ?

Selamlar sürtünme ile ilişkide yaşadığın karın ağrısı senin regl olduğunu gösteriyorz. Zaten anlattıklarına ve yazdıklarına bakarak senin regl olduğun ortaya çıkıyor.Bu yaşadığınızı belirttiğiniz baş dönmeleri ve ağrı hissindeki fazlalaşmanın tamamen psikolojik olduğunu söyleyebilirim. Hamile değilsin. Çok kafana takıyor isen lütfen kan testi yaptırt eğer yaşın küçük ise gebelik testini bir kez daha yenile ama hamile değilsin bilgin olsun.

Selamlar sürtünme ile ilişkide yaşadığın karın ağrısı senin regl olduğunu gösteriyorz. Zaten anlattıklarına ve yazdıklarına bakarak senin regl olduğun ortaya çıkıyor.Bu yaşadığınızı belirttiğiniz baş dönmeleri ve ağrı hissindeki fazlalaşmanın tamamen psikolojik olduğunu söyleyebilirim. Hamile değilsin. Çok kafana takıyor isen lütfen kan testi yaptırt eğer yaşın küçük ise gebelik testini bir kez daha yenile ama hamile değilsin bilgin olsun.

Teşekkür ederimm

Geri