Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can oldu hakkımıydı

A

Asuzxczxc

Forum Okuru

Selam kızlar
Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can oldu hakkımıydı bence asla hakkı değildi ondan önce Yasin vardı şampiyon olması gereken Yasin herşeyiyle survivor 2020 ye damgasını vuran kişiydi çocuk o kadar iyi niyetli ki herkesin yardımına koşuyor haksızlığa asla tahammül etmiyordu . Cemal Can erkek yarışmacı olmasına rağmen bence çok da erkek formunda duygu durumu yok ağlak bir erkek bu kadr mı olur diyecek cinsten herşeye ağlayan salya sümük biri bence. neymiş gönlü çok güzelmiş hadiyaaa survivor gönlü güzel yarışması mı öyleyse kafasıgüzel yapsınlar gelecek sene iyice saçmaladılar yaaaaaaa

cemalcansampiyon.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selam Asu ,

Ne diyelim bence de sence :) herkesin gönlünde bir aslan yatarmış milletin aslanı da Cemal Can mışşş kız artık aslan mı kedi mi kedicik mi bilemem ama benim favorim Sercan ya da Elif'ti bence bunların hakkıydı Cemal Can Survivor 'a uyan br yapısı yok haklısın ..

Değerli misafirlerimiz Cemal Can için sizlerin de bizlere b ukonu ile birlikte yazacakları vardır. Sizde hakkı mıydı ? Siz performansını nasıl buldunuz Cemalcan'ın yorumlarınızı bizlere iletebilirsiniz üstelik kayıt bile olmanıza gerek yok. Mikrofon sizde :D:D

fikrim yazıyorum kızlar
ben Gönüleri tutuyordum
favorim nisa ve cemaldi
sonra barkanda o tarafa geçince üçüncü olarak berkan oldu tabi ikisi
elenince cemal can oldu
ve birinci oldu çok sevindim
tabiki :second::kutlama::kutlama1::kutla::havai:

Geri