Survivor Cengiz'den İlginç Açıklamalar!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Survivor Cengiz'den İlginç Açıklamalar!
survivor cengiz
cengiz coşkun

Sevgili melekler, Fetih 1453 filminde gözterdiği başarıyla adından söz ettiren Cengiz Coşkun, popülaritesini katıldığı Survivor yarışmasıyla ikiye katladı. Geçtiğimiz haftalarda elenen Coşkun, acunn.com'a konuştu. Adada kaldığı 8 hafta süresince 15 kilo veren Coşkun, Türkiye’ye gelir gelmez baklava ve lahmacun yediğini söyledi. İşte o röportajdan bölümler..

cengiz-148.jpg

Macerayı sevdiğini, aksiyon, araba ve hız merakı olduğunu belirten Coşkun, “Ada koşullarının bu kadar sert olduğunu düşünmemiştim. Bilseydim daha çok antrenman yapardım” dedi.
Üç hafta önce Irmak Atuk’la birlikte SMS oylamasına kalan ve adaya veda eden Coşkun, “Demek ki seyirci beni daha fazla görmek istememiş. Irmak olması gerekenden fazla kaldı. Bence kalması gereken biri varsa o da Erhan Yavuz’du. Adada beni en çok zorlayan şey samimiyetsiz konuşmalar oldu. Çok üzüldüm. Hatta o nedenle çoğu zaman denize kaçıyordum. Her şeyi direkt söylediğim için, kimseyle polemiğe girmek istemedim. ‘Keşke’ dediğim şeylerden biriyse, kafayı açlığa takıp mutsuz olmam.

Sivrilmek derdim olmadı
Sempatik ve şakacı yanlarımı daha çok göstermek isterdim. Karnımın aç olması beni mutsuz ediyordu. Ada bana sakin ve fevri olmamayı da öğretti. Elenmek benim için şehre göç etmek gibi oldu. Stres, trafik, koşuşturma beni yordu. Henüz yatağımda uyuyamadım” açıklamasını yaptı. Adadaki en başarılı kadın yarışmacının Duygu olduğunu dile getiren oyuncu, “Duygu’dan biraz çekiniyorduk. Çünkü onun performansı bizim kızlardan daha iyiydi. En güzel yüzlü kadın ise Fatmagül Fakı’ydı” dedi.
Yarıştığı sürece elinden geleni yaptığını ve sorumluluk aldığını anlatan Coşkun, “Ümit benden çok daha tecrübeli olduğu için sivrildi doğal olarak. Bir de benim pek egolarım yok. Sivrilmek gibi bir derdim olmadı” dedi.
Survivor sayesinde üzerine para versen yaşayamayacağı bir tecrübe edindiğini belirten oyuncu sözlerini şöyle sürdürdü: “Sabah kalkıp dişini fırçalamanın, bir telefonu eline alıp arkadaşını aramanın, ne kadar lüks olduğunu orada anlıyorsun. Bir daha olsa, yeniden gidebileceğim harika bir deneyimdi.”

Geri