Survivor Emel Duygu Hakkında Bir Konuştu Pir Konuştu!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Survivor Emel Duygu Hakkında Bir Konuştu Pir Konuştu!
Bu sayfa; Survivor Emel Duygu Hakkında Bir Konuştu Pir Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Survivor 2013'den elenen Emel geçtiğimiz gün Kanaltürk'te yayınlanan 2.Sayfa programına konuk oldu ve neler söyledi neler. Duygu'nun kameralara oynadığını savunan Emel bakın neler söyledi...

survivor_emel-236.jpg

Adadaki tartışmalarla gündeme gelen Duygu hakkında sert konuşan Emel, yarışma arkadaşının kameralara oynadığını savundu. Yarışmayı ünlüler takımından bir ismin kazanacağını söyleyen Emel, Dağhan'ı favori olarak gösterdi. Adada olduğu sürece içinde sürekli tartıştığı Duygu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Emel, sorunların Duygu'dan kaynaklandığına işaret etti.
'KAMERALARI GÖRÜNCE DEĞİŞİYOR'
Duygu'nun düşünmeden hareket ettiğini belirten Emel, 'Herkesin karnı aç olabilir. Herkes sinirli olabilir ama sonuçta kimsenin birbirine agresif davranışları yoktu. O da anlayışlı davransaydı bunlar yaşanmayabilirdi' dedi. Duygu'nun halen sorunları olduğunu kaydeden Emel, yarışma arkadaşının kameraları gördüğü zaman farklı davrandığını savundu.

'BEN KÖPEK MİYİM?'
Duygu'nun bu hareketleri bilerek yaptığını da belirten Emel, yarışma arkadaşıyla yaşadığı gerginliklerin otelde başladığını ekledi. Otelde yaşanan bir olayda Duygu'ya yardım ettiğini ancak beklenmedik bir tepki aldığını belirten Emel, adada ise Duygu'nun kendisine 'Bana emir veremezsin. Ben köpek miyim?' diyerek çıkıştığını söyledi.

Geri