Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

survivor gönüllüler takımı belli oldu mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Survivor ünlüler takımı belli oldu peki ya gönüllüler?Acaba gönüllülerde de tanıdığımız simalar olacakmı?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
survivor gönüllüler takımı belli oldu mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vee 2014 Survivor Gönüllüler Takımı Karşınızda!

Vee 2014 Survivor Gönüllüler Takımı Karşınızda!

2014 survivor gönüllüler, survivor gönüllüler 2014, survivor gönüllüler takımı 2014 Sevgili melekler, merakla beklenen 2014 Survivor yarışması için geri sayım başladı. 2014 Survivor Ünlüler takımının belli olmasından sonra, Acun Ilıcalı bu kez 2014 Survivor Gönüllüler takımını kamuoyuyla paylaştı. Samanta Mendes, Müge Uzel, Sahra Işık, Berna Canbeldek, Akın Saatçi,Turabi Çamkıran, Ertunga...
  2. 2014 Survivor Gönüllüler Takımı Samanta Mendes Kimdir?

2014 Survivor Gönüllüler Takımı Samanta Mendes Kimdir?

2014 survivor gönüllüler samanta mendes, samanta mendes kimdir, survivor samanta Sevgili melekler, geri sayımı başlayan 2014 Survivor yarışmasının gönüllüler takımı da beklli oldu. Buna göre 2014 Survivor gönüllüler takımında yer alacak isimlerden biri Samanta Mendes. Bu sayfamızdan Samanta Mendes kimdir, hayatı hakkında bilgiler vereceğiz sizlere.... 1/1/1986 doğumlu Gana kökenli 24...
  3. 2014 Survivor Gönüllüler Takımı Turabi Çamkıran Kimdir?

2014 Survivor Gönüllüler Takımı Turabi Çamkıran Kimdir?

2014 survivor ünlüler turabi çamkıran, turabi çamkıran, survivor turabi çamkıran Sevgili melekler, Survivor 2014 yarışmasında bu sezon gönüllüler takımında yer alacak isimlerden bazılarını Yetenek Sizsiniz yarışmasından tanıyoruz. İşte bu isimlerden birisi Turabi Çamkıran. Kendisi bundan önce boksörlük yapıyormuş ama öyle bildiğimiz boksörlük değil bir nevi sokak dövüşçüsü desek yanlış olmaz...
  4. 2014 Survivor Gönüllüler Takım Fotoğrafları Burada Melekler!

2014 Survivor Gönüllüler Takım Fotoğrafları Burada Melekler!

2014 survivor gönüllüler, survivor gönüllüler takımı, 2014 survivor gönüllüler fotoğrafları Sevgili melekler, 2 Mart pazar akşamı yayına girecek olan 2014 Survivor yarışmasında yarışacak gönüllüler takımın fotoğrafları basınla paylaşıldı. İşte bu sezon heyecanla izleyeceğimiz, dünyanın en zor yarışması Survivor'ın gönüllüler takımı fotoğrafları...
  5. Survivor Berna : Gönüllüler Takımında Olsam Elenmezdim

Survivor Berna : Gönüllüler Takımında Olsam Elenmezdim

"PASCAL'IN YOKLUĞUNU ÇOK HİSSETTİM" Pascal'ın yokluğunu çok hissetim ama burası bir Survivor ve yolumuza devam etmemiz gerekiyordu. Anıl ve Merve ile aramda yanlış anlaşılmalar oldu. İlk başlarda çok fazla birbirimize şans tanıdık. Daha sonra Anıl ve Merve'yi kendime yakın buldum ve onlarla hareket ettim. Hakan, Doğukan ve Serenay'ı çok samimi bulmuyorum. "GÖNÜLLÜLER TAKIMI...

Sayfayı Paylaş