Survivor ve favorilerimiz

ARZUZU

Daimi Üye
Üye
Survivor ve favorilerimiz
Survivor bu sene yine çok canlı ünlüler ve gönüllüler
bu topikte survivorcıları bekliyoruz!
ünlüler
doğukan manço,cengiz coşkun,nazenin tokuşoğlu,ırmak atuk,ümit karan,bennu gerede,dağhan külegeç,erhan yavuz,larissa
gönüllüler
fatmagül fakı,bozok gören,duygu çetinkaya,mustafa,murat,emel,seda,hilmicem

evet gördüğünüz gibi ünlüler grubu yine muhteşem gibi gibi, gönüllüler ise başladığı ilk günden duygunun fevriliği gözden kaçmıyor
ve ilk konseyde duygu yazıldı.....
Yorumlarınızı bekliyoruz gelişmeleri topiğimizle takip edelim......

bir CİMBOMLU olarak ben ÜMİT KARAN'ı tutuyorummmmm.... ve grup olarak valla ünlülerin tutuyorum çok seviyeli ve saygılılar şimdilikkkk... ama gönüllüler ilk günde daha gümlediler bi tuhaflar hiç biirnden hoşlanmadım :S duyguyu araştırdım bikaç dizi filmde oynamış diye burnu kalkık biraz.. boy boy saçma sapan fotoları var çok fazla çirkef.. kompleks hat safhada.. elenmeli o bence haddini bilmeli.. :D:D

nilim bende sana katılıyorum acun nasıl aldı onu aslında sık dokuyarak yarışmacıları seçiyor ama zaten elencek ilk haftadan aynen ümit karanı tutuyorum cımbomlu olarak desteğimiz ümite gecen sene nihatdı favorm nıhat 1.cıktı bu sende favorımm ümitt dağhanıda favori düşünüyordum ama oyunlarda nedense çekimser bakalım neler olacak

eylulcum duygunun da neresı seksı kocaman dudakalrı var ama bak fatma gulun yuzu guzel ve cekıcı bence......:)

Survivorı sıkı takip ediyorum zira merak edilerek sorulan 2013 survivor şarkılarını geçen sene olduğu gibi yine bulmaya ve cevaplamaya çalışıyorum. :D:D Gelelim yarışmacılara..
Duygu dizilerde daha aklı başında gibi görünüyordu ama işte insanların iç yüzleri belli olmuyor. Çok itici negatif ve fazla konuşuyor. Zaten bu tarz yarışmalarda ya fevri olacaksın ya da etliye sütlüye karışmayacaksın :D:D Sevmedim.
Ünlüler daha sempatik geldi belki tanıyoruz ondan diyecem ama gönüllerden de tanıdıklarımız var. Ünlüler şimdilik kazandıklarından henüz dişler ortaya çıkmadı.Biraz yorulsunlar, aç kalsınlar ve kaybetsinler onları da görürüz. Şimdilik favorim yok, ilerleyen günler bakalım neler getirecek :D:D

bu soruyu ilerleyen vakitlerde tekrardan gündeme getir kuzum şuan çok erken daha herkes bi açıksın bi hırslansın ozaman herkesın kişiliği gün yüzüne çıkıca tekrar sor :)

Geri