Survivor'da çalan yabancı müzikler

taner derya taçmin ve ebrunun disko kazandıkları ödülde arabadan indiklerinde restauranta giriyolardı orda çalan bi şarkı vardı kenda of senta gibi bişey ama tam olarak bulamadım bulan varsa lütfen yardımcı olsun

Bu arkdaşın aradığı müziği bnde merak ediyorum cevabınız

yaaa hani tanerin kazaandgı otel ödulunde nıhatla deryanın otele vardıgında calan müzıgı bulabılırmısınız sımdıden tsk

Ohhhhh beeeee

mrb arkadaşlar bulamadıgınız müzikleri söyleyelim :) müzigin o güzel evrensel duygusunu yasayalim öncelikle partide ki tanerin dans ettigi şarkinin adı Bob Marley - Could You Be Loved (tabi orda coverlanmiş versiyonu ama albüm versiyonu tavsiyemdir) gelelim diger arkadas discoya giderken calan şarkiyi sormuş onuda cevaplayayim hemen
Don Omar Feat Lucenzo - Danza Kuduro !!! bulumadıgınız varsa tekrar bana sorabilirsiniz saygılar :)

hep arıyodum saolllll çokkk saol valla üstümden yük kalktı

veda röportajindaki müzik

Merhaba

Survivor veda röpostajinda calan fon müzigin ismini rica tesem bilen yazabilir mi`?

.......

mrb arkadaşlar bulamadıgınız müzikleri söyleyelim :) müzigin o güzel evrensel duygusunu yasayalim öncelikle partide ki tanerin dans ettigi şarkinin adı Bob Marley - Could You Be Loved (tabi orda coverlanmiş versiyonu ama albüm versiyonu tavsiyemdir) gelelim diger arkadas discoya giderken calan şarkiyi sormuş onuda cevaplayayim hemen
Don Omar Feat Lucenzo - Danza Kuduro !!! bulumadıgınız varsa tekrar bana sorabilirsiniz saygılar :)

bende bi şarkıyı sormak istiyorum nihat,derya ve taner'in otel ödülüne giderken tanerin arabada çalan parçayı merak ediyorum bende yardımcı olursanız sevinirim

Geri