Survivor'da Elenen Bozok Giderayak Şok Sözler Söyledi

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Survivor'da Elenen Bozok Giderayak Şok Sözler Söyledi
survivorda bu hafta kim elendi,survivorda bozokmu elendi,survivorda elenen bozok neler söyledi
fft16_mf5709451.Jpeg

Survivor All star’da SMS oyları sonucu 1. olan HASAN Bozok’un adını söylerken dokunulmazlık sembolünü kazanan Hilmicem Begüm’ün adını söyledi. Bozok ile Begüm’ün SMS oylamasında az oyu alan Bozok adaya veda eden isim oldu.

İşte Survivor All Star konseyinde yaşananlar;

HASAN KİMİN ADINI VERDİ, HAKAN İÇİN ŞOK SÖZLER!

Hasan Survivor All Star da kim elensin sorusuna ‘Bozok’ adını verdi. Hasan bunun sebebini açıklarken Hakan hakkında yaptığı suçlamayla şoke etti ve şunları söyledi;
-”Begüm kardeşimi korumak için bu ismi vereceğim. Son dönemde bambaşka bir Bozok tanıdım. Hakan ikiyüzlü. Hakan ‘ın sürekli oyunlarda kışkırtmaya yönelik hareketlerini görüyorum. Sürekli bir laf söylemeleri var. Oyun kaybettiğimizde bir bakışı bir sözüyle patlamaya hazır iki karakterimizi ateşliyor. Bizdekiler haklı değiller ama kışkırtan kişi Hakan ve iki yüzlü bir tutumu var”.
HİLMİCEM KİMİN ADINI SÖYLEDİ?

Hilmicem: “Emek ve çaba var. Kıbrıs hepimizin hayali, buradaki herkes hak ediyor. Sayılarımız öyle kritik bir hale geldi ki çok sevdiğim bir arkadaşım bile gidebilir. Bozok abi ile ilk Survivor’dan beri bir bağımız var. Bana bayağı dert ortağı olan, gerçekten gitmesini de istemediğim kişi olan birini söyleyeceğim. O söyleyeceğim kişi de maalesef ki Begüm” diye konuştu ve Hilmicem Begüm’ü eleme adayı olarak gösterdi.

Geri