Etiketler:
 1. THESECRET

  THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

  Kayıt:
  16 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  2.146
  Beğenilen Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  İstanbul

  Survivor'da kim elendi (7 nisan )?

  Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>


  Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, aynı yarışmacının 3 yanlış hareket yaptığı için artık sadece yarışmadan diskalifiye edilmesinin söz konusu olmayacağını ve 1 hafta boyunca Turabi’nin yarışmalardan men edildiğini söyledi. Turabi’nin bir daha bu şekilde bir davranış sergilerse yarışmadan eleneceğini açıklayan Acun Ilıcalı, bunun son ikaz olduğunu söyledi.
  Survivor All Star Cumartesi-Pazar-Pazartesi-Salı TV8’de.

  Survivor All Star 2015 ada konseyinde dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı için oylama yapıldı elenmesi için çıkan isim Sahra oldu. Survivor 2015 adasında sürekli olay çıkaran Turabi yine diskalifiye oldu. Acun Ilıcalı bu kez Turabi 'nin biletini kesti ve bir daha fiziki temas yaratırsa 'Seni eleyeceğiz' dedi.

  Survivor son bölümde ada konseyi öncesinde Turabi şok üstüne şok yaşadı. Son olarak Hakan 'a şiddet uygulayan Turabi Acun Ilıcalı 'nın da sabrını taşırdı.

  Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, aynı yarışmacının 3 yanlış hareket yaptığı için artık sadece yarışmadan diskalifiye edilmesinin söz konusu olmayacağını ve 1 hafta boyunca Turabi’nin yarışmalardan men edildiğini söyledi. Turabi’nin bir daha bu şekilde bir davranış sergilerse yarışmadan eleneceğini açıklayan Acun Ilıcalı, bunun son ikaz olduğunu söyledi. Turabi 'ye 'Bir kez daha fiziksel şiddet uygularsan Turabi ilk işimiz seni elemek olacak ' dedi. Turabi bu sözlerle renkten renge girdi ve yıkıldı.

  DOKUNULMAZLIK OYUNU 5 NİSAN 2015

  Gönüllüleri ada konseyine yollayan dokunulmazlık oyunu bu kez Ünlüler takımının oldu. Hakan dokunulmazlık oyununda çok iyi bir performans ortaya koydu. Ünlüler takımı 5 Nisan 'daki dokunulmazlık oyununu 10'a 6 gibi farklı bir skorla kazandı.

  TURABİ 'Yİ YAKAN HAKAN OLAYI

  Turabi 'yi elenmenin eşiğine getiren Hakan ile kavgası sembol oyunu sırasında oldu. Hakan yarışı bitirip bayrağı kaptı. Turabi 'de aynı bayrağa hücum etti. Hakan 'ın elinden bayrağı almak için de fiziksel şiddet uygulayıp ayağıyla koluna bastı. Bu hareketi ile 1 hafta oyunlardan men cezası aldı.

  SURVİVOR ALL STAR ADA KONSEYİ KİM ELENECEK KİM YAZILDI?

  Survivor All Star 5 Nisan ada konseyinde gönüllüler gergin bir elemeye çıktı. Turabi , Hilmicem ve Taner üçlüsü Nadya , Bozok ve Özlem 'in de katılımıyla kurdukları grupla takımın en iyilerinden biri olan Sahra 'nın adını yazdı. Sahra bu hafta elenmek üzere ada konseyinden adı çıkan isim oldu.

  ELENMEK ÜZERE ADI YAZILAN SAHRA TURABİ 'YE PATLADI

  Ada konseyinden adı elenmek üzere çıkan Sahra , Turabi ve Hilmicem 'e patladı. Sahra , "Burda bir tane yalancı, insanlara hakaret eden hoyrat kendini bilmez bir şampiyon var. Bu şampiyonun yanında bir şampiyon daha var. O şampiyona çok şaşırıyorum içinden hiç beklemediğim bir insan çıktı. Korkaklık hiç bana göre değil. Turabi ve Hilmi çıkarsa Duygu'ya yaptıklarını yaparlar. Korkak yarışmak bana göre en kötü şey. Ben kimseden korkmuyorum ben köle değilim. Köle olanlar düşünsün" dedi.


   
Survivor'da kim elendi (7 nisan )? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 8 Nisan Survivor'dan Kim Elendi ?

  8 Nisan Survivor'dan Kim Elendi ?

  Survivordan Kim Elendi 8 Nisan 8 Nisan Survivor Kim elendi Survivordan 8 Nisanda kim elendi Başabaş geöen mücadelelerin ardından dün gece halk oylaması için seçilen isimler Hayim ve Gülen oldu melekler. Detaylar şöyle... :) Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012 sezonu büyük bir heyecanla devam ediyor. Yarışmaya ilk veda eden isim gönüllülerden Asena olurken sonraki isim ünlülerden Sibel...
 2. Survivor'dan Bu Hafta Kim Elendi 21 Nisan 2014

  Survivor'dan Bu Hafta Kim Elendi 21 Nisan 2014

  survivorda kim elendi, survivor elemesi 21 nisan 2014, 2014 survivor bu hafta kim gitti Sevgili melekler, bu hafta survivorda çok ilginç bir konsey yaşandı. Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler, pazar akşamı yaptıkları oylamayla içlerinden Mert ve Müge'yi smse çıkardılar. Kişisel dokunulmazlığı Yiğit'in alması ve halk oylaması sonucu en yüksek oya Turabi'nin ulaşmasını ardından Turabi'nin de...
 3. Survivor'dan Kim Elendi 2 Haziran 2014

  Survivor'dan Kim Elendi 2 Haziran 2014

  survivorda kim elendi, 2014 survivordan elenen isim, bu hafta survivorda kim elendi Sevgili melekler, dün akşam yayınlanan Survivor yarışmasında elenen isim Akın oldu. Sahra, Yiğit ve Akın arasında yapılan sms mücadelesinde, en az sms alan isim Akın oldu ve yarışmaya veda etti. Dün akşam ada konseyinde isimleri yazılan Sahra ve Akın ile kişisel dokunulmazlık oyununu kaybeden Yiğit,...
 4. Survivor'da kim elendi ?

  Survivor'da kim elendi ?

  Survivor All star’da ilk kez bir gece oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllülerin kıyasıya mücadeleye giriştiği ödül oyunu soluksuz izlendi. Ünlüler ilk kez Serenay'sız bir ödül oyunu oynadılar. ÖNCE ÜNLÜLER Yarışmacıların ellerinde sembol ve birebir oynuyorlardı. Birbirlerinin sembolünü düşürmeye çalıştılar ringte. İşte bu oyunda Ünlüler biraz daha ağır bastı. Ve 3-1 öne geçmeyi başardılar....
 5. Survivor'da Kim Elendi ?

  Survivor'da Kim Elendi ?

  Survivor All star’da büyük finale bir hafta kalan adadan bir yarışmacı daha elendi. Çarşamba akşamı ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler kazanmış ve gönüllüler takımından HASAN ve Hilmicem SMS oylamasına kalmışlardı. Perşembe akşamı ise dokunulmazlık oyunu suyun üzerinde dönen bir silindirin üzerinde dengede kalma oyunu şeklinde gerçekleşti. İki tur olarak yapılan oyuna kaybeden takım ise...

Sayfayı Paylaş