Survivor'da kim elendi (7 nisan )?

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Survivor'da kim elendi (7 nisan )?
sahra-turabi1.jpg

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, aynı yarışmacının 3 yanlış hareket yaptığı için artık sadece yarışmadan diskalifiye edilmesinin söz konusu olmayacağını ve 1 hafta boyunca Turabi’nin yarışmalardan men edildiğini söyledi. Turabi’nin bir daha bu şekilde bir davranış sergilerse yarışmadan eleneceğini açıklayan Acun Ilıcalı, bunun son ikaz olduğunu söyledi.
Survivor All Star Cumartesi-Pazar-Pazartesi-Salı TV8’de.

Survivor All Star 2015 ada konseyinde dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımı için oylama yapıldı elenmesi için çıkan isim Sahra oldu. Survivor 2015 adasında sürekli olay çıkaran Turabi yine diskalifiye oldu. Acun Ilıcalı bu kez Turabi 'nin biletini kesti ve bir daha fiziki temas yaratırsa 'Seni eleyeceğiz' dedi.

Survivor son bölümde ada konseyi öncesinde Turabi şok üstüne şok yaşadı. Son olarak Hakan 'a şiddet uygulayan Turabi Acun Ilıcalı 'nın da sabrını taşırdı.

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, aynı yarışmacının 3 yanlış hareket yaptığı için artık sadece yarışmadan diskalifiye edilmesinin söz konusu olmayacağını ve 1 hafta boyunca Turabi’nin yarışmalardan men edildiğini söyledi. Turabi’nin bir daha bu şekilde bir davranış sergilerse yarışmadan eleneceğini açıklayan Acun Ilıcalı, bunun son ikaz olduğunu söyledi. Turabi 'ye 'Bir kez daha fiziksel şiddet uygularsan Turabi ilk işimiz seni elemek olacak ' dedi. Turabi bu sözlerle renkten renge girdi ve yıkıldı.

DOKUNULMAZLIK OYUNU 5 NİSAN 2015

Gönüllüleri ada konseyine yollayan dokunulmazlık oyunu bu kez Ünlüler takımının oldu. Hakan dokunulmazlık oyununda çok iyi bir performans ortaya koydu. Ünlüler takımı 5 Nisan 'daki dokunulmazlık oyununu 10'a 6 gibi farklı bir skorla kazandı.

TURABİ 'Yİ YAKAN HAKAN OLAYI

Turabi 'yi elenmenin eşiğine getiren Hakan ile kavgası sembol oyunu sırasında oldu. Hakan yarışı bitirip bayrağı kaptı. Turabi 'de aynı bayrağa hücum etti. Hakan 'ın elinden bayrağı almak için de fiziksel şiddet uygulayıp ayağıyla koluna bastı. Bu hareketi ile 1 hafta oyunlardan men cezası aldı.

SURVİVOR ALL STAR ADA KONSEYİ KİM ELENECEK KİM YAZILDI?

Survivor All Star 5 Nisan ada konseyinde gönüllüler gergin bir elemeye çıktı. Turabi , Hilmicem ve Taner üçlüsü Nadya , Bozok ve Özlem 'in de katılımıyla kurdukları grupla takımın en iyilerinden biri olan Sahra 'nın adını yazdı. Sahra bu hafta elenmek üzere ada konseyinden adı çıkan isim oldu.

ELENMEK ÜZERE ADI YAZILAN SAHRA TURABİ 'YE PATLADI

Ada konseyinden adı elenmek üzere çıkan Sahra , Turabi ve Hilmicem 'e patladı. Sahra , "Burda bir tane yalancı, insanlara hakaret eden hoyrat kendini bilmez bir şampiyon var. Bu şampiyonun yanında bir şampiyon daha var. O şampiyona çok şaşırıyorum içinden hiç beklemediğim bir insan çıktı. Korkaklık hiç bana göre değil. Turabi ve Hilmi çıkarsa Duygu'ya yaptıklarını yaparlar. Korkak yarışmak bana göre en kötü şey. Ben kimseden korkmuyorum ben köle değilim. Köle olanlar düşünsün" dedi.

Geri