Etiketler:
 1. THESECRET

  THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

  Kayıt:
  16 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  2.146
  Beğenilen Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  İstanbul

  Survivor'da oruç tutuluyor mu ?

  Konu, 'Tv Yarışmaları ve Programlar' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>
  Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği Survivor All Star, yavaş yavaş sona yaklaşıyor. Survivor All Star'ın Ramazan Ayı'na denk gelmesiyle birlikte oruç tartışmalarının yaşanması ise herkesi şaşırttı.

  İlk olarak Survivor All Star yarışmacılarından Turabi Çamkıran, Ramazan Ayı'nın gelmesiyle birlikte oruç tutmak istediğini belirtmişti. Acun Ilıcalı ve ekibinin ada koşullarında bu durumun mümkün olmadığını belirtmesi ve oruç tutulamayacağını söylemesi üzerine herkes bu duruma tepki göstermişti. Oruç tutmak isteyen bir kişinin yarışma tarafından engellenmesi Survivor All Star'ın seyircilerini sinirlendirmişti. Survivor All Star izleyicileri sosyal medya üzerinden bu konu hakkında kampanya düzenlemiş ve seslerini Acun Ilıcalı'ya duyurma çalışmıştı. Fakat Acun Ilıcalı kuralların değiştirelimeyeceğini, yarışmanın formatına bu durumun ters olduğunu belirtti. Survivor All Star yarışmacılarının oruç tutup tutmadığı ise bilinmiyor. Özellikle Survivor All Star yarışmacısı Turabi Çamkıran'ın oruç tutup tutmadığı bilinmiyor.

  Yarışmanın bu yıl Ramazan Ayı'na denk gelmiş olması ise Acun Ilıcalı'yı çok zor durumda bıraktı. Gelecek yıl yeniden Survivor yarışmasının yeniden Ramazan Ayı'na denk gelmesinden dolayı Acun Ilıcalı'nın bir düzenleme yapacağı konuşuluyor.
   
Survivor'da oruç tutuluyor mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kustum orucum bozulur mu

  Kustum orucum bozulur mu

  istifra edince oruç bozulur mu istifra edince oruç bozulurmu kustum orucum bozulurmu istifar oruc Kustum yani istifra ettim orucu karşılamak için bi kaç gün tutayım dedim ama istifra ettim melekler orucum gittimi şimdi ?
 2. Ramazan Orucu 29 Gün mü 30 Gün mü Tutuluyor ?

  Ramazan Orucu 29 Gün mü 30 Gün mü Tutuluyor ?

  ramazan orucu kaç gündür ramazan orucu kaç gün tutulur Sevgili melekler, her sene Ramazan ayı başlarken Ramazan orucu kaç gündür diye kafalarda bir soru işareti olur. Bu yazımızda Diyanet İşleri Başkanlığının da yaptığı açıklamaya göre sizlere Ramazan orucu kaç gün tutulur sorusunun cevabını vereceğiz :) Ramazan ayı, bazı yıllarda 30 gün, bazı yıllarda da 29 gün olur Peygamber Efendimiz...
 3. Orucun kefareti olur mu melekler ?

  Orucun kefareti olur mu melekler ?

  Melekler, ramazanda tutamadığım oruçlar var ve ben bunun kefareti olup olmadığını merak ediyorum. Acaba tutulamayan oruçların kefareti olur mu ?
 4. Nafile orucun da sevabı olur mu?

  Nafile orucun da sevabı olur mu?

  Oruç kazası olmayanın nafile oruç tutması çok sevaptır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Bir gün nafile oruç tutan kimseye, yeryüzü dolusu altın verilse, o orucun sevabını karşılamaz.) [İbni Neccar] (Gizleyerek, bir gün nafile oruç tutana, Allahü teâlâ, Cennetini ihsan eder.) [Hatib] Sual: Ramazandan sonra her ay oruç tutmak isteyen hangi günler tutmalıdır? CEVAP Her ay 3 gün oruç tutmak...
 5. Turabi Oruç Tutuyor mu ?

  Turabi Oruç Tutuyor mu ?

  Zorlu ada şartlarında hayatta kalmaya çalışan Survivor All Star yarışmacılarından Turabi’nin oruç tutmayı denediği iddia edildi. Survivor'da finale yaklaşılırken Kıbrıs’a kimlerin gideceği sorusu merakı artırıyor. KURALLAR GEREĞİ YEMEK VERİLEMİYOR Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Survivor All Star yarışmacılarının oruç tutup tutmayacağı merak ediliyordu. Kurallar gereği yarışmacılara...

Sayfayı Paylaş