suskunlar dizisinin yayın günü değişti mi ?

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
suskunlar dizisinin yayın günü değişti mi ?
Selam adminler, Suskunlar dizisinin yayın günü mü değişti, aradım taradım bilgi bulamadım, bir araştırsanız çok iyi olur, lütfen..

Suskunlar dizisi geçtiğimiz sezona damgasını vuran başarılı yapımlardan birtanesiydi. Ama yeni sezona aynı başarıyla başlayamadı. Reytinglerin hızla düşmesi nedeniyle Show Tv dizinin yayın gününü değiştirdi. Perşembe akşamları yayınlanan Suskunlar bundan sonra Pazar akşamları saat 20.00'da ekranlara gelecek.

Suskunlar neden yayınlanmadı:
Suskunlar dizisini bundan sonra Pazar akşamları izleyeceğiz. Dizi beklenen izleyici kitleyisine ulaşamadığı gerekçesiyle yayın gününü değiştirdi. Korkarım çok yakında final diye çekilecek tuhaf bir bölümle ekranlara veda edecek.

Of çekilmesin final yazık olacak suskunlar dizisine:( Çok severek izlediğim dizilerden biri hele dizi müzikleri beni mahvediyor:D:D Ama hakkaten de geçen sezondaki aldığım heyecanı yeni sezon da tam olarak alamadım. Ama olsun yinede bitmesin bitmesin bitmesin işte o kadar:D:D

Of çekilmesin final yazık olacak suskunlar dizisine:( Çok severek izlediğim dizilerden biri hele dizi müzikleri beni mahvediyor:D:D Ama hakkaten de geçen sezondaki aldığım heyecanı yeni sezon da tam olarak alamadım. Ama olsun yinede bitmesin bitmesin bitmesin işte o kadar:D:D

mawi sana katgılıorum bende bitmnesin diorumm seviorum ama dediğin gibi bende 2. seazonda ilk sezonda ki heyecanı yakalaymadım. bu show tv de tutmayanları bitirmez tutanlara final yapar yaaaa

Geri