Süt kanallarının tıkanması var bende canım çok yanıyor kızlar

T

tugcemms

Forum Okuru
Süt kanallarının tıkanması var bende canım çok yanıyor kızlar

Süt kanallarının tıkanması melek kadınlar kulübü forum'da Süt kanalları tıkanan kadınlardan yorumlar

Selamlar kızlar 4 aylık bir bebeğim var gügğüslerimde 2 gündür inanılmaz bir şişkinlik var öyle bir sızlıyor ve ağrıyor ki anlatamam. Otururup sürekli göz yaşı döküyorum forumları inceledim doktora da şimdi gidemiyorum sıcak ılık sı ule ovaladım masaj yaptım ama bir sıkıntı var sağ göğüsüm şişti çok acı çekiyorum bir şeyler yapabilir misiniz benim durumumda olup göğüslerindeki süt kanalı tıkanan kadınlar var mı ne yorum yazarsınız bana ilaçta almak istemiyorum.

Ay hayatım gecmiş olsun öncelikle. Doktora gitmen gerekiyor hayatım. Eğer bir kaç gün daha gecikir isen akması emzirmen gereken süt göğüslerinde birikmeye devam eder ise bozulma yapar sütlerin fazla kaldığından dolayı ateşin çıkabilir titreme gelebilir. Bunun adı Mastit hayatım ondan olmuşsun. Şunları yapmayı dene lütfen.

Mastit Süt Kanalları Tıkalı ise Şunlar Yapılabilir :

• Göğüs sütünü boşaltacak pomba almalısın.
  • Komşunda bir kişide var ise detaret et ve süt gelene kadar sağ.
  • Göğüsleri sırasıyla sağmanı öneriyorum.
  • Sağım yapmadan önce lütfen sıcak su ile duş al.

Henüz Mastit olmamış olabilirsin. Mastit iltahabik bir durumdur ve antibiyotik ile tedavisinin yanı sıra cerrahi müdahalede gerektirecek bir durumdur. Çözülecek bir şeydir Ayrıca sıcak kompres ve bez ile o bölgeyi ısıtıp sıcak sudan sonra pompa mutlaka boşaltacaktır. Ateş yapabilir lütfen bunu hemen uygula hayatım.

Onun haricinde sana bir bitkisel kür öneremiyorum öyle bir şey de yok zaten göğüslerindeki sütleri boşaltmaktan başka yapacağın hiç bir şey yok. Geçmiş olsun tekrar.

Geri