1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sütlü Balkabağı Tarifi

Konu, 'Tatlılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sütlü Kabak Tarifi Resimli Sütlü Kabak Tarifi
    Sütlü kabak tatlısı tarifi

Kabak tatlısını seven meleklerimizin bu tarifi de hemen deneyeceklerini düşünüyor ve sütlü balkabağı tarifini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

< Konu Resmi..>

Malzemeler

-Yarım kilo bal kabağı
    -1-2 bardak toz seker
    -1 bardak süt

Yapılışı
    - Kabakların kabuklarını soyup, kesin ve yıkayın
    -Bir tencerenin içine koyup, uzerine toz şekeri ekleyin.Kapağını pişirip kapatın.
    -Kabaklar iyice yumusayınca bir catal ile ezin ve üzerine bir bardak süt ekleyip, pişirin.
    -Daha sonra servis yapıp, uzerini istediğiniz gibi süsleyin.

Sütlü Balkabağı Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sütlü ekmek tarifi

Sütlü ekmek tarifi

sütlü ekmek tarifi sütlü ekmek tarifleri Sizlere özellikle pazar sabahları kahvaltı sofralarında oldukça makbule geçecek sütlü ekmek tarifini vermek istiyorum deneyenler olursa burdan deneyimlerini paylaşırsa sevinirim=) * 4 su bardağı un * 1 paket aktif maya (instant) * 2,5 çay bardağı ılık süt * 2 yemek kaşığı tereyağı * 1 yemek kaşığı toz şeker * 1 tatlı kaşığı tuz...
  2. Sütlü poğaça tarifleri resimli

Sütlü poğaça tarifleri resimli

poğaça tarifleri sütlü poğaça tarifleri sütlü tarifi resimli resimli sütlü poğaça, sütlü poğaça tarifleri, sütlü poğaça tarifi, sütlü poğaça yapımı, sütlü poğaçalar, sütlü poğaça tarifleri resimli 5 Çayların da yada pazar kahvaltıalrında enfes bir ziyafet olan sütlü poğaça tariflerimiz bu yazımızda Melek'ler. Buyrun sütlü poğaça tarifleri resimli hemde:A:A SÜTLÜ POĞAÇA Malzemeler...
  3. Kedidili Balkabağı Tatlısı Tarifi Resimli

Kedidili Balkabağı Tatlısı Tarifi Resimli

Kedidili Balkabağı Tatlısı Tarifi Resimli yapılışını yazarsanız çok sevinirim kızlar.
  4. pratik sütlü tatlı tarifleri lazım

pratik sütlü tatlı tarifleri lazım

Bana şöyle evde kolaylıkla yapılabilecek sütlü tatlı tarifleri lazım. Ama malzemesi basit, yapımı kolay pratik olsun. Var mı tarifler hanımlar ?
  5. sütlü muhallebili tatlı tarifleri arıyorum

sütlü muhallebili tatlı tarifleri arıyorum

En sağlıklı tatlılar bildiğiniz gibi sütlü tatlılar. Ve sizden sütlü muhallebili değişik tatlı tarifleri öğrenmek istiyorum :)

Sayfayı Paylaş