1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sütümü nasıl artırabilirim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

‎1 aylık kızım var ve sütüm çok az doymuyo sütümün artması için ne yapabilirim

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    323
    Ödül Puanları:
    63
  3. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    63
    ben rokayı anne sütünü artırıyor diye duymuştum

4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    600
    Ödül Puanları:
    193
    bol sebze ve özellıkle yeşil soğanın anne sütünü arttırdığını duymuştum.

sütümü nasıl artırabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne sütü nasıl oluşur****

Anne sütü nasıl oluşur****

anne sütü nasıl çoğalır anne sütü nasil cogalir sutu nasil cogalir gebelikte süt ne zaman oluşur hamilelikte süt ne zaman oluşur Meme kısmen salgı dokusu, kısmen destek ve yağ dokusundan oluşmuştur. Salgı dokusunda yapılan süt, ufak kanallar ve daha sonra ana toplayıcı kanallar boyunca meme ucuna ilerler. Kanallar, meme ucuna ulaşmadan önce daha da genişleyerek laktiferöz sinüsler şeklini...
  2. Sütler buzdolabında nasıl saklanır?

Sütler buzdolabında nasıl saklanır?

Uzmanlar, süt ve süt ürünlerinin, buzdolabının kapağı yerine iç kısımlarına koyulmasını öneriyor:) Kapaktaki rafların daha sıcak olduğunu belirten uzmanlar, buralarda süt, yoğurt ve peynir gibi gıdaların daha erken bozulabileceğini söylüyor. Antalya'nın Alanya ilçesinde, süt ve süt ürünleri satan işletmeleri bilgilendirici bir toplantı düzenlendi. Alanya Belediyesi Çevre Koruma ve...
  3. sütümü nasıl arttırabilirim diyenler!!!

sütümü nasıl arttırabilirim diyenler!!!

sütümü nasıl arttırabilirim sütümü nasıl artırabilirim Anne adayları ve anneler hep bunu düşünür.Acaba bebeğim emecek mi,acaba sütü olacak mı ? Elbette bebeğiniz emer ama önce siz de tedbirinizi alıp sütünüzü artırmalısınız hanımlar.Kadınca bir merak konusu olan anne sütü nasıl artar sorusuna cevap arıyoruz şimdi ! Emzirme döneminin daha ikinci aylarında sütlerinin azaldığından yakınan...
  4. Bebeğimi Sütten Nasıl Kesebilirim

Bebeğimi Sütten Nasıl Kesebilirim

Kızlar selamlar, bebeğimi sütten kesmek istiyorum ama bunu nasıl yapacağım hususunda kararsızım. Bu benim ilk kızım yani ilk çocuğum. Daha önceden bebeğini sütten kesen hanımlar sormak istiyorum. Bunu en iyi nasıl yaparım bebeğimi nasıl olurda sütten keserim. Yardım lütfen ?
  5. Tüp bebek tedavisindeyim başarı şansımı nasıl artırabilirim?

Tüp bebek tedavisindeyim başarı şansımı nasıl artırabilirim?

tüp bebek tedavisinde başarı şansını artırmanın yolları,tüp bebek tedavisi başarı şansı nasıl artırılır,tüp bebek başarı şansı hakkında bilgiler Tüp bebekte başarıyı arttırmak için bazı yöntemler kullanılmaktadır.Tüp bebek merkezlerinde kullanılan bu yöntemlerden birkaçını sıralamak gerekirse … Endometriyal ko-kültür denilen yapay anne rahmi yöntemi, Embryo glue adı verilen embryo...

Sayfayı Paylaş