tablet bilgisayar okullara ne zaman dağıtılacak

M

Misafir

Forum Okuru
Tablet PC Öğrencilere Ne Zaman verilecek

Tablet Bilgisayarlar ne zaman dağıtılacak diyen misafiriimizini sorusunu buradan yanıtlıyor ve sizlerinde bu konulya ilgili bilgi sahibi olmasını sitiyoruz Melek'ler.

tablet_bilgisayar-16a.jpg

Tablet bilgisayarlar bugün 6 şubat 2012 de dağıtılmaya başlanıyor..

Eğitim yılının ikinci döneminin başladığı 6 şubat (bugün) Ankara'daki Sabahattin Zaim Anadolu Öğretmen Lisesi'nde öğrenim gören öğrenciler tablet bilgisayarlarını Erdoğan'dan alacak. Başbakan'ın bu iddialı projeyi "Hocaların Hocası" ve "İktisadın Duayeni" olarak tanınan Prof. Dr. Sabahattin Zaim'in ismini taşıyan okulda hayata geçirmesi ahde vefa olarak yorumlandı.

8.800 tablet bilgisayar, Ankara, İstanbul, İzmir, Balıkesir, Bingöl, Diyarbakır, Erzincan, Erzurum, Hatay, Kayseri, Karaman, Kocaeli, Mersin, Rize, Samsun, Uşak ve Yozgat’taki 52 okula dağıtılacak.

çıraklık okullarınada dağıtılacakmı sincan erkunt çıraklık eğitim merkez

malatya ya da tablet bilgisayar dağıtılacak m? :/

hepiniz saçmalıyorsunuz gerçekten tablet pc ipad gibi olacağını sanıyosnuz dandik bişe verecekler. ne heycanlanıosunuz

sonradan dağıtırlar ist nin tüm illerine bi bakmıssınız tüm türkiye yani az daha beklicez

sanmıyorum dağıtmazlar ya da çok geç dağıtırlar o zamana kadar biz mesleğimizi kazanmış oluruz

gelsin artık su pcler

izmirde hangi i.ö.o okullarına dağıtılacak bi bilginiz varm ıvarsa söleyin sırtım ağrıyor omzum kopuyor lütfen başbakanım getirin şu tablet pcleri

Benzer Diğer Konularımız !

Geri