1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Tablet Pc Nedir bu konuda bilgi verin

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Merhaba şu okullara dağıtılımı ile meşhur olan ve benim de son günlerde sık sık duyar olduğum Tablet Pc Nedir arkadaş merak ettim biliyorsanız yazın da bizde bilelim yahu:)
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Tablet Pc Nedir Tablet Pc nin Özellikleri  Tablet PC’ler aslında neredeyse dizüstü PC’ler kadar eski bir geçmişe sahip. Apple bu işe el atana kadar uykuda olan bu PC biçimi, iPad’in çıkışıyla fenomen haline geldi. Eski tablet PC’lerde masaüstü işletim sistemlerinin kullanılması yüzünden başarısız bir kullanıcı deneyimi varken, Apple; mp3 çalar ve cep telefonu için tasarladığı işletim sistemi, iOS’u tablet PC’ye adapte edince, ortaya kullanımı çok kolay ve pratik bir cihaz olan iPad çıktı. iPad’in başarısını gören diğer üreticiler de boş durmadı ve yaklaşık bir yıl sonra piyasayı farklı markalara ait tablet PC’ler doldurdu. Çoğunlukla Android işletim sistemiyle çalışan bu tablet PC’ler sayesinde her keseye göre bir tablet PC bulmak mümkün hale geldi.

  Eskiden “PC” denince ortalama bir kullanıcının aklına “windows” gelirdi… Sonradan yaygınlaşan “linux/unix” de günümüzde oldukça popüler hale geldi. Fakat bu işletim sistemler “yeni nesil” cihazlarda direk kullanılamazdı zira yeni cihazların çoğu dokunmatik ekran olduğundan buna göre özelleşmiş fonksiyonlara gerek duyuldu. O sebeple windows “mobil cihazlar” için çeşitli versiyonlarını çıkardı. Bu gelişmeleri yakından takip eden Google “android” i, Apple ise “iOS” işletim sistemleriyle günümüze kadar geldiler. Özetle, günümüzdeki tablet PC’lerde en çok kullanılan işletim sistemleri bunlardır.

  Son olarak yakın zamanda Tablet PC’ler çok fazla yaygınlaşacak. Öncelikle buna hazırlı olmak gerekiyor. Bununla birlikte teknoloji meraklıları ürünlerine karar verirken daha özenle araştırmalıdır zira cihazların fiyatları yüksek ve çok farklılıklar var. iPad, iPad 2 gibi bir ürün tercih edebileceğiniz gibi, android ile çalışan onlarca model içinden de tercih yapabilirsiniz.
   
Tablet Pc Nedir bu konuda bilgi verin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çalışmanın Faydaları Nelerdir bu konuda bilgi verin

  Çalışmanın Faydaları Nelerdir bu konuda bilgi verin

  Arkadaşlar merhaba sizden Çalışmanın Faydaları Nelerdir bu konuda bilgi rica ediyorum şimdiden çok tşk ediyorum vereceğiniz bilgiler için.
 2. Tablet Pc Alırken Nelere Dikkat Etmeli sizce

  Tablet Pc Alırken Nelere Dikkat Etmeli sizce

  Merhaba arkadaşlar ben oğluma söz verdim ona bir tane Tablet Pc Alacam ama bu konuda bilgi olarak yetersizim nasıl birşey almalıyım diye yani:) Aranızda bu konu da bilgisi olan varsa acaba Tablet Pc Alırken Nelere Dikkat Etmeli yardımcı olursanız sevinirim.
 3. Deodorantlar Tümör Sebebi mi bu konuda bilgi verin

  Deodorantlar Tümör Sebebi mi bu konuda bilgi verin

  Kızlar acaba Deodorantlar Tümör Sebebi mi bu konuda bana bilgi verecek olan arkadaşlarım varsa aranızda bilgi bekliyorum.
 4. Adalet Örgütü Nedir bu konuda bilgi verin

  Adalet Örgütü Nedir bu konuda bilgi verin

  Selam arkadaşlar acaba Adalet Örgütü Nedir bu konuda bilgisi olan var ise aranızda Adalet Örgütü Nedir yazsın bana
 5. kortizonun aldırdığı kilo nasıl verilir bu konuda bilgi verin

  kortizonun aldırdığı kilo nasıl verilir bu konuda bilgi verin

  ay boyunca kortizonun en yüksek dozunda iğne kullandım ve o aralar kilo almadım ama kortizondan bir yıl sonra yani şimdi anlamsız bir şekilde sanki her gün kilo alıyorum:S sizce bu kortizonun yan etkisinden mi? Ve kortizonun yan etkisi daha ne kadar sürecek ayrıca kortizonun aldırdığı kilo nasıl verilir?

Sayfayı Paylaş