1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Tablo asmadan önce okuyun meleklerim

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Tablo asmak için öneriler Tablo nasıl asılır

Evimde iki tane tablo saat var. Tabloları çok severim. Salonda da tablo asmak için yerim var assam iyi olur. Tablo ve duvar dekorasyonu yapmadan önce Tablo asmadan önce bilinmesi gerekenlere bir göz atalım.

Şu veya bu sebeple alınmış, hediye gelmiş resimleri, posterleri değerlendirme zamanı geldi. Üstelik bir örnek çerçeve yaptırma ya da her resim için başka bir duvar bulma adetleri de çok gerilerde kaldı. Birkaç dakikalığına tasarımcı rolü oynayın ve duvarınıza hareket katın.

Çivilerinizi çakmadan önce ufak bir prova yapmanız iyi olur. Bunu yapmanın iki yolu var. İlk olarak kağıt kalem kullanarak bir eskiz çalışması yapabilirsiniz. Kağıt üzerinde tablolarınızın ebadına sadık kalmaya özen gösterin. Ya da tablolarınızı ilk önce yerde yan yana getirerek, dizilişin bir provasını yapabilirsiniz.

Büyük boy tablonuzu mihenk taşı olarak kullanın. Onu merkeze koyarak diğerlerinin etrafını çevrelemesini sağlayın. Büyük parçanın merkezde olması tasarımda denge sağlayacaktır.

Tabloların hepsi asıldığında, kompozisyonun duvarı ortalaması da önemli bir ayrıntıdır. Tabloların duvarda sağa ya da sola doğru fazla kaymış görünmesi göze hoş gelmez.

En alttaki tablonun koltuk, masa, sehpa ya da televizyon gibi eşyaların arkasında kalmamasına dikkat edin. Ancak alt sınırı çok yukarıdan da başlatmayın. Koltuk ya da kanepenin dayalı olduğu duvarı kullanıyorsanız, baş hizasını da göz önünde bulundurun. Kanepede oturulduğunda tabloların başlardan biraz daha yukarıda olması yerinde olur.

Tablo asmadan önce okuyun meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir anıdan çok öte mukakkak okuyun melekler

Bir anıdan çok öte mukakkak okuyun melekler

KAFAM ŞU AN ÖYLE KARIŞIKTIKİ KENDİME BİR KAHVE DEMLEDİM MELEKER MEKANINDA GEZİNİRKEN BİR YANDAN DA MÜZİK DİNLİYORDUM ŞÖYLE BİR GEÇMİŞE GİTTİM VE BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ BİR İNSANI DOSTU HATIRLADIM VE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM AMA ASIL ANLATMAK İSTEDİĞİM ONUN HAYAT HİKAYESİ HERKESE DERS OLACAK NİTELİKTE HATTA BEN BİLE HAYATIMINDA YAŞANTIMDA ALDIĞIM EN ÖNEMLİ KURALLARI KARARLIĞI AZMİ HEP ONU...
  2. Tablo asacaksanız önce okuyun

Tablo asacaksanız önce okuyun

Tablo asma önerileri Dekorasyon önerileri %20%20%20%20%20"]Modern duvarlar ayratmak için, duvar kağıtları kullanabilir ya da duvarlarınızı tablolar ile zenginleştirebilirsiniz. Ama duvarlarınıza tablo asmadan bilmeniz gerekenler var. Her işin lduğu gibi dekorasyonunda bir tekniği var. Buyrun tablo asmanın yöntemleri; Benzer tabloları 1 arada sergileyin Bu tip 1 düzenlemede simetri...
  3. Mutfak dekore etmeden önce okuyun melekler

Mutfak dekore etmeden önce okuyun melekler

Mutfak dekorasyonu Mutfağı dekore etmeden önce Mutfak dekorasyonu benim en zorlandığım kısım olmuştu. Birbirinden güzel mutfak modelleri arasında seçmek epey vaktimi aldı. Sadece mutfak dolaplaıylada iş bitmiyor tabiki. Bu yazı size yol gösterecek meleklerim. buyrun mutfak dekorasyonu ile ilgili öneriler; -Mutfak ile oturma bölümü arasında hem mutfak tezgâhı hem de yemek masası olarak...
  4. Tablo asmadan önce

Tablo asmadan önce

Tablo asmadan önce Duvar dekorasyonu Rengarenk o kadar güzel tablo çeşitleri var ki insan dayanamıyor. Hepsini alıp duvarıma asmak istiyorum. Bu tabiki mümkün değil. Peki tablo asmadan önce bilmemiz gerekenler nedir. Buyrun tablo ve duvar dekorasyonu ile ilgili püf noktaları; - Duvara asacağınız tabloların göz seviyesinde olmasına dikkat edin. Önceden astığınız tablonuzu koltuğun üstüne...
  5. Banyonuzu dekroe etmeden önce okuyun meleklerim

Banyonuzu dekroe etmeden önce okuyun meleklerim

Banyo dekorasyon önerileri Banyo dekorasyonu yapmadan önce Banyo evin mutfaktan sonra en hijyenik olması gereken bir diğer mekanıdır. Şık melekler evin her köşesinin olduğu gibi banyonunda şık olmasını isteyeceklerdir. Bu yüzden banyo dekorasyonu da diğer alanların dekorasyonu kadar önemlidir. İşte banyo dekorasyonu fikirleri sizin için burada. Banyonuzda doğal sabunlar ve mumlar...

Sayfayı Paylaş