taciz :(

sibelsi

Yeni Üye
Üye
taciz :(
az önce otobüsten indim eve doğru yürüyodum karanlıktanda çok korkarım ama mecburen geçmek zorundaydım o sokaktan. ıssızdı kimse yoktu karsıdan bi adam bana doğru geldi nereye gidiyosun karanlıkta tatlım seni yerler ama kimse yemeden ben yiyim dedi :uhu: imdaatt dememle azımı kapatması bir oldu yere düştük öpmeye çalıştı üzerimdekini yırttı, eteğimi sıyırdı çorabımı yırttı o sırada bi adam balkondan seslendi lannnn iniyorum aşşağı bırak kızı ş...siz diye bağırınca adam kaçtı:( daha kendime gelmedim nişanlıma nasıl anlatıcam bilmiyorum. kendimi fatmagül gibi hissediyorum :uhu:

yok artık :S kimse yokmuydu sokakta nasıl bir sokakmış orası :S kendini neden fatmagül gibi hissediyosun ki fatmagülünkisi çok ayrı tövbe tövbe ne günlere kaldık. bence sen yanında biber gazı falan taşı ben hiç ayırmam yanımdan sonra git polise şikayet et o adam oralardadır eminimki bir daha o sokaktan da geçme. nişanlınada durumdan bahset. dahada yapamıyorsan psikolojik destek al.

Geçmiş olsun çok üzüldüm yaa. Bencede polise git robot resmini falan çizdirirsin hatırlıyosan yakalanır nasıl olsa

cok gecmis olsun cnm ..Cok kotu bi gun yasamissin...aksamlari Disarda it kopek cok oluyo. aksam aksam disarlarda gezmek cok tehlikeli.. hava acik oldugu zmn ewde olmak en iyisi..Allahtan adam ordan bagirmis yoksa hersey cok kotu olurdu.Canim kendine dikkat ett...Allah kotulerin serrinden korusun hepimizi..

ya canım ılk once gecms olsun gercekten duntada serefszlık basını almıs gıdıyr ama canm ne fatmaguku ya fatgulle kendnı nıe bır tutuosun boyle dusncelere kapılma yoksa psıkolojın bozulur yınede cok gecmıs olsun nısanlına soyle mumkunse o bıraksın senı evıne kadar yannız gıtmek zorunda kaldıgında

Geri