1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113

Taçlı Gelin Saçı Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Taç modelleri eskiden beri gelin saçı modellerin de oldukça şık bir aksesuar olarak yer almıştır. Günümüz de bazı gelin adayları tarafından taç modelleri demode bulunsa da ben yine de taç modellerini gelin saçlarına çok yakıştırıyorum. Saç modelinin görsel şıklığını ön plana çıkaran taç modelleri saçlara farklı şekiller de uygulanıyor. İster sıkı bir topuz olsun isterseniz dalgalı açık bir gelin saçı taç modellerini her türlü gelin saçlarına rahatlıkla düşünebilirsiniz. Sizler için 2016 gelin başı saç modelleri arasından seçtiğim taç aksesuarı ile uygulanan gelin başı modellerinden seçtiğim görselleri bu yazım da paylaşıyorum.
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Ekli Dosyalar:

Taçlı Gelin Saçı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin sacı modelleri....

gelin sacı modelleri....

gelinlik sac duzumleri gelin sac duzumleri gelin saçı modelleri 2011 saç modelleri 2011 dügün ahhh hangimiz istemeyiz kii en özel günümüzde güzel saclara sahip olmayı....şu sıra evlillik hazırı içinde olan meleklerim işte size benden birkaç fikir....buyrunn umarım begenirsiniz...
  2. Gelin Saçı Modelleri

Gelin Saçı Modelleri

Kızlar "Evet" demenize çok az mı kaldı... O zaman hemen saç modellerine bakın... ve kuaförünüze gidin...mutlaka deneyin istediğiniz modeli...Sonra pişman olmayın meleklerim..Çünkü düğünden sonra sadece fotoğraflar kalıyor...
  3. Taçlı Gelin Topuzu Saç Modelleri 2012 Örnekleri

Taçlı Gelin Topuzu Saç Modelleri 2012 Örnekleri

Taçlı Gelin Topuz Modelleri Gelin Topuzu Taçlı Modelleri Sevgili melekler, gelinlik seçimi kadar ona uygun seçeceğiniz ayakkabılarınız, saç modeliniz ve makyajınız da önemlidir. Sade bir gelinlik için ihtişamlı bir duvak seçebilirken, gösterişli bir gelinliğe sade bir duvak ya da saç modeli düşünebilirsiniz. Biz de bu konumuzda gelinliğinizin modeline göre duvağınızı ayarlayarak...
  4. Gelin saçı nasıl olmalı ?

Gelin saçı nasıl olmalı ?

Düğünün baş kahramanları gelin ve damattır.Özellikle gelin merak konusudur.Seçtiği gelinlik,yaptırdığı saç,kullandığı aksesuarlar,makyaj ve ayakkabı baştan tırnağa incelenir.Düğün sonrası bile bu saydıklarımız konuşmalara malzeme olur.Bu yüzden gelin adaylarımız nelerle karşılaşacağını bildiğinden kusursuz bir gelin olmayı hedefler. Özellikle saç modeline çok dikkat eder.Gelinler de saç...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş