Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Tahinli Yufka Tatlısı Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Tahinli Yufka Tatlısı Tarifi Resimli yapılışını yazın bana lütfen kızlar ya çok istiyorum Tahinli Yufka Tatlısını yapmayı

Tahinli Yufka Tatlısı Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tahinli Cevizli Yufka Sarması

Tahinli Cevizli Yufka Sarması

tahinli yufka sarma yufkalı tahinli tatlı cevizli yufka sarması böreği tatlısı Tahinli Cevizli Yufka Sarması Malzeme : * 2 yufka * 1 su b. ceviz * 2 çorba k. toz şeker * 1 tatlı k. tarçın * 4-5 çorba k. tahin * Pudra şekeri Hazirlanisi : İlk önce yufkayı zemine serin. Üzerine tahin sürün.Tahinin üzerine toz şeker,tarçın,ve ceviz parçaları ilave edin. Yufkayı srın ve rulo yapın.Daha...
  2. Ay tatlısı tarif resimli

Ay tatlısı tarif resimli

ay tatlısı nasıl yapılır ay tatlısı yapılışı Ay tatlısı vrmış meleklerim bunun tarifini biliyor musunuz resimli olarak bana vermeniz mümkün mü ?
  3. TİTAN'dan Bayramlık Kuru Yufka Tatlısı (resimli)

TİTAN'dan Bayramlık Kuru Yufka Tatlısı (resimli)

kuru yufka tatlısı nasıl yapılır tarifi malzemeleri reçetesi resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Bayram demek tatlı demektir bizim kültürümüzde melekler,böylece de çeşit çeşit tatlılarımız oluşmuştur ustaların ellerinden dökülen :) Amasya'da özellikle bayramlarda sıklıkla yapılan bir tatlıdan bahsetmek istiyorum melekler ; Kuru yufka Tatlısı :) Şerbetinin...
  4. Makarna Tatlısı Tarifi Resimli

Makarna Tatlısı Tarifi Resimli

Makarna Tatlısı Tarifi Resimli Kızlar size makarna tatlısı yapmanızı öneriyorum ve makarna tatlısı yapmayı bilenlerden de tarifini sunmalarını rica ediyorum :)
  5. Samsa Tatlısı Tarifi Resimli

Samsa Tatlısı Tarifi Resimli

Samsa Tatlısı Tarifi Resimli Selam kızlar sizden bir tarif istiyorum Samsa Tatlısı Tarifini istiyorum yapılışını detaylı yazın ama

Sayfayı Paylaş