1. Misafir

Misafir Forum Okuru

takı tasarımcıları sınır tanımamış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kenan Doğulu - Tanımamışsın

Kenan Doğulu - Tanımamışsın

Seni melek gibi Emret kölen gibi Kötülükten korurum Kendi canım gibi Yeni bebek gibi Hayatımı adarım Bekledim bekledim Kötümü ettim Bekledim bekledim Fenamı ettim Sen beni tanımamışsın Beni kalbine hiç yazmamışsın Sen beni tanımamışsın Beni ömrüne hiç yazmamışsın
  2. Sınırda doğanlar

Sınırda doğanlar

Güneş, burç takımyıldızlarının dizildiği ekliptik çizgisindeki yolculuğunu yaklaşık otuzar günlük 12 dilimlide tamamlar. Bir insan, bu otuzar derecelik dilimlerin kesiştiği bölümde, diğer bir deyimle otuzar günlük burç dilimlerinin ilk yada son gününde doğmuşsa, sınırda doğmuş kabul edilir. Zira bu noktalar, güneşin bir burçtan diğer burca girişinde meydana gelen değişiklikler nedeniyle farklı...
  3. Pentawards Ödülü Türk Tasarımcılara

Pentawards Ödülü Türk Tasarımcılara

AMBALAJ dizaynı alanında dünya çapındaki ilk ve tek yarışma olan Pentawards ödülleri Monaco’da düzenlenen törenle sahiplerini bulurken, 39 ülkeden 700 tasarımın yarıştığı Pentawards’ta bronz ödül Paristanbul Packaging&Brand Design’ın oldu. Chewy sakızları için yapılan tasarımla bu ödülü kazanan ekibinin Müşteri İlişkileri Direktörü Barış Güner, Pertawards’ın mevcut dizayn yarışmaları...
  4. kpss sınır

kpss sınır

merhaba arkadaşlar kpss sınavında sınır var mı ve kaç bilen var mı
  5. Sınır Çizmek

Sınır Çizmek

Herhangi bir kişi olay ya da durumdan uzak durduğunuz ve kendinizi fazla incinmiş ya da aşırı zorlanmış hissettiğiniz oldu mu? Bazı deneyimleriniz sizi rahatsız ediyorsa bir miktar sınır çizmenin zamanı gelmiş olabilir. İyi sınır çizmek sağlıklı bir şeydir. Ama kesinlikle kaba yanlış ya da hatalı bir şey değildir. Çoğu insan bir başkasının hislerini incitmesi ihtimaline karşı açıkça konuşmaz...

Sayfayı Paylaş