Tam bir kurtarıcı olan tayt ile kombinler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Tam bir kurtarıcı olan tayt ile kombinler
tayt modelleri, deri tayt modelleri, tayt kazak kombinleri, tayt nasıl kombinlenir ile ilgili bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Tayt modelleri her mevsim bayanların vazgeçilmez bir giyim stili olarak yer alır. Eskiden beri moda dünyasının trendleri arasın da farklı renk ve tasarımlar ile yer alan tayt modelleri bayanlar için tam bir kurtarıcıdır. Hem günlük hem de gece gezmelerin de farklı kombinler halin de kullanabileceğiniz tayt modelleri ile rahatlığı ve şıklığı aynı anda yaşarsınız.

Ceketlerle-tayt-kombini.JPG

2018 Kışının da trendlerinden olan deri tayt modelleri ile dişiliğinizi ve özgür ruhunuzu dışarıya yansıtırken deri tayt ile yapılan kombinler size rahat bir kullanım yaşatacak. Erkeklere soracak olsanız birçoğu eşine ve birlikte olduğu kişiye birçoğu bu dar kesimden oluşan tayt modeli giymeyi yasaklıyor yada üzerine mutlaka oldukça uzun tunik modelleri giymesi konusun da uyarıyor...

Aslın da haksız da sayılmazlar diye düşünüyorum... Çünkü herşeyin bir yakışanı olduğu kadar tayt modellerinin de giymesi yakışan da yakışmayan da oluyor. Dar bir model olduğu için eğer fazla kilolarınız varsa zaten kesinlikle üzerine kısa bir üst giyimi tercih etmemelisiniz. Ortaya yoksa oldukça görüntü çirkinliği yaratacak ve hoşa gitmeyecek vücut hatlarının görüntüsü çıkabilir.

deri-kombin-2.JPG
desenli-kadife-tayt-kombinleri-2017.JPG
hırka-tayt-kombini.JPG

kislik-tayt-kombinleri.JPG

original.JPG
pants-fashion-faux-leather-leggings-1.JPG
pixlr_20161112213325138.JPG
sik-tayt-kombinleri.JPG
tayt-kombinleri.JPG
Tunik-tayt-kombinleri-2018.JPG

Tayt modelleri nasıl kombinlenir derseniz aslın da bu olay biraz da sizin giyim tarzınıza ve zevkinize kalmış derim. Çok kolay kombinlenecek bir parça olan taytları farklı şekiller ile kombinleyebilirsiniz. Tayt üzerine salaş bir kazak kış ayların da en çok tercih edilen bir kombin... Ayrıca hem gündüz hem de gece gezmelerin de giyebileceğiniz deri tayt modellerini spor yada klasik bir üst giyim ile kombinlerseniz uygun olacaktır. Tayt modellerinin alt kısmına ayakkabı modelleri olarak ne tercih etsem diyenlere kesinlikle uzun çizme modelleri yada bot modelleri derim. Çünkü çizme ve bot modelleri gerçekten taytları kombinlerken çok güzel bir uyumun tamamlayıcısı oluyor.

Eğer tayt modellerini şık bir kıyafet ile kombinleyecekseniz topuklu bir ayakkabı da tercih edebilirsiniz. Ama topuklu bir ayakkabı da bilek kısmı açıkta olacağından dolayı taytın alt bilek kısımlarının çok uzun olup toplanmamasına dikkat etmelisiniz.

Sizlere tayt ile yapılan kombinlerden örnekler verdik. Bu görsellerden fikir edinerek sizde kendi tarzınıza hitap eden tayt kombinlerini tercihe edebilirsiniz.

Yaz ayları değil de kış aların da bende tayt modellerini çok tercih ederek giyiyorum deri taytım henüz yok ama kesinlikle almak istiyorum busene deri taytlar çok moda hangi magazaya girersem gireyim mutlaka deri tayt modellerini görüyorum. Çizmelerle kombinliyorum taytlara uzun çizmeler çok yakışıyor. bu arada lütfen taytları herkes giymesin gerçekten bazılarına hiçmi hiç yakışmıyor bu yüzden fiziği düzgün tayt giyen kadınların da zan altında bırakıyorsunuz. vücut hatları açıkta olacak şekilde giyilmemeli bende burda hemfikirim uzun bir tunik, gömlek yada salaş bir kazak ile taytlar kombinerek rahat şekilde kullanılır.

lütfennn kilosu olanlara bir lafım var tamam tayt giyseniz de kesinlikle üstüne kısa bir üst giymeyin çünkü hiç yakışmıyor bu kadar kendinizle barışık olacam diye yakışmayanı giymekte olmuyor yani. tayt benimde çok severek giydiğim bir alt deri taytlar çok seksi ve çekici duruyor kışın deri tayt altına topuklu bot giymeyi tercih ediyorum ve üst kısmınada deri ceket inanılmaz bir kombin oluyor. böyle bir kombini gece tercih edebilirsiniz. taytı gündüz giyecekseniz o zaman üzerine salaş bir kazak , tunik tarzı kıyafetlerin alt kısmına ayakkabı olarak uzun çizme yada bot tercih edebilirsiniz.

Geri