"Tam kararında" kadın olmak

"Tam kararında" kadın olmak
ilk buluşmada ne konuşulur erkeklerle ne konuşulur ilk buluşmadan sonra aramayan erkek erkeklerle nasıl bir erkekle nasıl
Biz kadınlar bir kere aşık oldukmu vay halimize.Neden mi?Neden olacak aşık olduk mu kendimiz karşı cinse beğendireceğiz die akla karayı seçiyoruz.Okuduğum bu güzel yazıyı sizinle paylaşmak istedim çünkü bu yazıda bizlerin nerde nasıl olmamız gerektiği konusunda bayağı bir aydınlatıcı konuşulmuş.Buyurunuz;


Hoşlandığınız erkeğe karşı davranışlarınızın yerinde ve ölçülü olması çok önemli. Flört ederken çok soğuk ya da aşırı sıcak davranırsanız onu kaçırabilirsiniz. İşte size duruma göre tam kararında ipuçları.


Hoşlandığınız bir erkeğin dikkatini çekmenin yollarını biliyorsunuz. Peki onu elde ettikten sonra yapılması gerekenler neler olabilir? Bir ilişkinin olmazsa olmazlarını sizin için sıraladık. Her başlık altında hangi durumda nasıl davranmanız gerektiği ile ilgili basit ipuçları veriyoruz. Sonuçta ya sonsuza kadar sizin olacak ya da sizden olabildiğinde uzağa kaçacak...

TELEFONLA ARAMAK
Fazla sert tavır: Onun yaptığı her çağrıyı telesekretere yönlendirir. Hatta evde yalnız olduğu halde arka planda duyulan müzik sesiyle ne kadar sosyal bir yaşantısı olduğunu ona ispat etmeye çalışır.
Fazla yumuşak tavır: En azından günde bir kez sadece "Merhaba" demek için arar.
Kararında tavır: O geri arayana kadar bir kereden fazla aramaz. Konuşmaları gereksiz yere uzatmaz ve genelde kısa keser.

PROGRAM YAPMAK
Fazla sert tavır: Eğer erkek üç gün hiç aramadıktan sonra buluşmak isterse reddeder.
Fazla yumuşak tavır: Hoşlandığı erkek hafta sonu ne yapacağını sorduğunda "Hiçbir şey" diye cevap verir.
Kararında tavır: Her zaman olmamakla birlikte ara sıra son dakika planlarını da kabul eder.

MESAJLAŞMAK
Fazla sert tavır: İlk buluşmadan sonra mesaj attığında "Kimsiniz" diye sorar.
Fazla yumuşak tavır: Durup dururken amaçsız mesajlar atar.
Kararında tavır: Kısa mesajlar yollar ve mesajlaşma sürecini kısa tutmaya çabalar.

BAŞ BAŞA OLMAK
Fazla sert tavır: İlk birkaç buluşma boyunca her ne kadar içinde fırtınalar kopsa da doğru dürüst öpüşmez.
Fazla yumuşak tavır: Daha ilk buluşmada onunla yatar. Bu nedenle çoğu erkek ona tek gecelik kadın gözüyle bakmaya başlayabilir.
Kararında tavır: Seks yapmadan önce kaç buluşma gerektiğini hesaplamaz. Macera gözüyle bakılan kadın olmamak için her zaman gerçekten değecek biriyle birlikte olduğundan emin olur.

FACEBOOK KULLANIMI
Fazla sert tavır: Arkadaşlık teklifini ancak bir hafta bekledikten sonra kabul eder. Hatta bunu yapmadan önce yeni bir albüm oluşturarak buraya sadece erkeklerle birlikte çekilen fotoğraflarını koyar.
Fazla yumuşak tavır: İlişki durumunu hemen 'Belirsiz'e çevirdikten sonra arkadaşlık teklifini kabul eder. Arkasından da tüm yakın arkadaşlarını listesine ekler.
Kararında tavır: 24 saat içinde ekleme talebini kabul eder ve arkasından ona esprili bir mesaj yollar.

BİRLİKTE TAKILMAK
Fazla sert tavır: O konuşurken bile gelen her telefonu ve mesajı cevaplar.
Fazla yumuşak tavır: Bir internet sitesinde en romantik restoranlar arasında gösterilen mekana birlikte gitmeyi önerir.
Kararında tavır: Şarap seçimi konusunda ona iltifat eder ve seçtiği restoranı çok sevdiğini ona söyler.

PARTİLERE GİTMEK
Fazla sert tavır: Ne kadar çekici olduğunu ispat etmek için bütün geceyi başka erkeklerle flört ederek geçirir.
Fazla yumuşak tavır: Tüm geceyi adeta birlikte çıktığı erkeğe yapışık bir halde geçirir.
Kararında tavır: Onu tüm arkadaşlarıyla tanıştırırken nasıl anlaştıklarını geri plandan izler. Bu şekilde sadece kendi arkadaşlarıyla değil onunk
ilerle de uyum içinde olup olmadığını anlamaya çalışır.Bence erkekler için fazla birşey yapmaya gerek yok.Olduğumuz gibi olalım.
 
NaZMeLeK

NaZMeLeK

Yeni Üye
Üye
Bence erkekler için fazla birşey yapmaya gerek yok.Olduğumuz gibi olalım.
bu gerçekten doğrudur.paylaşımın için çok teşekkür ederim.kadınlar bazen sevdikleri ve aşık oldukları erkeği elde tutmak için çok duygusal davranıp her şeyi berbat edebilirler.aşıkken körsündür sağır ve bazen de çoook safsındır.bunun için ne yaptığının farkında değilsin ve çççok yanlışlar yapabilirsin.... çoook zor işlere kalkışırsın halbuki kendin olsan hem daha kolaydır senin için hem de daha yerinde ve sağlıklı bir karar olarak değerlendirilebilir.....
 
Üst