Tamamıyla Gerçek Bir hikaye

handanca

Daimi Üye
Üye
Tamamıyla Gerçek Bir hikaye
ÇARIK HİKAYESİ Bu olay tamamiyle gerçektir... Sivas/şarkışla ilçesi'nin bir köyünde evli bir çift vardır.
Koca görme engellidir.Kadında diğer köylü kadınlarına nispeten güzeldir.

Ancak kadın kocasını sevmiyor ve onu aldatıyor.Sevgilisiyle her akşam evinin bahçesinde buluşuyorlar.Bu olay yaklaşık 3 yıl sürüyor.
Ve sonunda kaçmaya karar veriyorlar.Sevgilisi yine evin bahçesine geliyor.
Kadınla beraber kaçmaya başlıyorlar.
Ancak köy yerinde ne araba,ne de başka bir taşıma aracı var.Kadınla adam
yakalanma korkusuyla töre korkusuyla koşuyorlar,koşuyorlar,koşuyorlar.
Sonunda nefesleri tıkanıyor ve dinlenmek için duruyorlar,

Arkaya baktıklarında kimsenin olmadığnı anlayınca iyice rahatlıyorlar. Kadın sevgilisine kaçmaya başladıklarından beri çarığının altında birşey olduğunu ve rahatsız ettiğni söylüyor.Çarığını çıkardığında gördüğüne
inanamıyor.Bir tomar para.Anlıyorki parayı kocası çarığna koymuş.
Buraya kadar adam hakkında istediğniz şeyleri düşüne bilirsiniz.
Ancak şimdi söyleyeceklerimi hiç bir yere çekemezsiniz
Karısına para bırakan o adam, AŞIK VEYSEL
AŞIK VEYSEL kadının kaçacağnı anlayıp yolda çaresiz kalmasınlar diye.
Bende bu kadının yıllarca ''emeği'' var diye Yıllarca bana baktı önüme bir
tas çorba getirdi diye.Ona para bırakıyor.
Kadını-Erkeği herkes eşini aldatabilir,peki kaçımız kaçan eşimize
emeği var,sefil olmasın diye para bırakırız...

< Konu Resmi..>
Yazan: Sefer Aytekin
Yaşanan olay için yorum yapmak istemem ama;
Günümüzde böyle erkek kaldımı acaba:d040:

Moderatörün son düzenlenenleri:

Beyazca

Yeni Üye
Üye
Cevap: Tamamıyla Gerçek Bir hikaye
evet bende etkilendim zira yaşadığımız türk toplumu kadına bu kadar esnek değil erkek yaptığında herşey dümdüzdür ama kadın yaptığında olayın boyutları çok farklıdır lakin aşık veysel halkozanı duygusal bir insanmış sanırım karısını sevmese onun bende hakkı var düşüncesiyle bu hareketi yapmazdı işin özünde terkedilmenin ötesinde bir aldatılmayı bile kaldıracak kadar esnek davranıp onu düşünebilmiş hem takdir ettim hem üzüldüm böyle insanlarında asla değeri bilinmez bazen haketmeyen heketmediklerini yaşıyor içindeki ona sevgi başka bişey değil emeğine sağlık handanca

miranda

Yeni Üye
Üye
çok güzel bir hikaye, evet aslında bazen hepimiz içinden geldiği şekilde yaşamak isteriz yani bazen kalbimiz bize git der ve biz de gideriz önemli olan bunu karşındaki geride bıraktığın kişinin anlamasıdır...

Tamamı ödenmiştir hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Endometriyozisten tamamiyle kurtulmanın yolu varmı? Endometriyozisten tamamiyle kurtulmanın yolu varmı?
Endometriyozisli kadınlarda kısırlık ve pelvik ağrı görülebilmektedir. Buradaki bilgiler size, endometriyozis teşhisi ve endometriyozise bağlı oluşabilen ağrı ve kısırlığın tedavisi için seçenekleri sunacaktır. Endometriyozis Nedir...
Gebelik 0
Havanın Tamamı Oksijen Olsaydı Ne Olurdu acaba Havanın Tamamı Oksijen Olsaydı Ne Olurdu acaba
Selam arkadaşlar sizlere bir sorum olacak merak ettim de acaba Havanın Tamamı Oksijen Olsaydı Ne Olurdu bu konuda sizin verecek bir cevabınız var mı?
Soru-Cevap 0
Kayahan - 365 Gün / Hayatımın Tamamısın (2011) Kayahan - 365 Gün / Hayatımın Tamamısın (2011)
Usta yorumcu Kayahan'ın 1 parçanın iki farklı düzenlemesinden oluşan albümü 365 gün/Hayatımın Tamamısın'ın tanıtımına geçiyorum melekler :tik: [FONT=Palatino...
Yerli Albüm Tanıtımları 1
tamamı el yapımı harika flografi tablolar tamamı el yapımı harika flografi tablolar
flografi el yapımı tablolar dekoratif tablo yapımı evde tablo
Ev Dekorasyon Önerileri 131
Tamamı ödenmiştir Tamamı ödenmiştir
Kucuk cocuk bir aksam mutfakta yemek yapan annesine gelir ve ona uzerine birseyler yazdigi bir kagit parcasi uzatir. Annesi ellerini onlugune kuruladiktan sonra kagitta yazili olanlari okur. Soyle yazmaktadir: cimleri bictigim icin: 5 Dolar...
Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey 1