1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tan - Yağdır Günahları

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Affet bu kalp sensiz olamaz narindir Tek seni seven köşesi derindir Sessiz ve karanlık olur görünmez karşılık verilir
    Suçluyum kabul ediyorum haklısın biliyorum hazırım

Yağdır günahları üstüme soyundum gururum elimde
    Yenildim dizlerimin üstünde
    Eğildim yalvarıyorum

Affet bu kalp sensiz olamaz narindir
    Tek seni seven köşesi derindir
    Sessiz ve karanlık olur görünmez karşılık verilir
    Suçluyum kabul ediyorum haklısın biliyorum hazırım

Yağdır günahları üstüme soyundum gururum elimde
    Yenildim dizlerimin üstünde
    Eğildim yalvarıyorum

Yağmurdan günah olsan yağsan üstüme
    Gözyaşım olduğum sele düştüm aksan üstüme
    Hatalarım ayıbım olsan seninle birlikte razıyım yine yağdır

Tan - Yağdır Günahları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. günah

günah

Günah işlemek borca girmeye, Küçük günah işlemek kötü ve şerli kimselere yaklaşmaya, Günahını itiraf etmek şeref ve yüceliğe, günahtan dönmek kar ve kazanca delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Suç.)Bunların anlamı yoktur.Rüyada günahi ikrar etmek izzet ve sereftir.
  2. Pınar Aylin - Günahsa Günah

Pınar Aylin - Günahsa Günah

Pamuk dudakli, Gozu siyahli Öyle sevdin ki bak izi kaldi Güzel suratli, gülüsu farkli Tadin öylece damagimda kaldi Günahsa günah oldu Bi kere tenin tenime deydi bi kere ne sen bekledin ne ben sadece Hersey aniden Oldu bi kere
  3. Klasizm Tanımı

Klasizm Tanımı

resimde klasizm klasizm tanımı resimde akımı ressamları Klasizm Klasizim,17. yüzyılda monarjinin egemen olduğu dönemde Fransa'da ortaya çıkmıştır. Gerçeğin yalnızca akıl yoluyla bulunacağı savunulur. Sanat ideal insanı ele almalıdır, sanat eseri ahlaka uygun olmalıdır. Şairin ya da yazarın yaratma evrenini belirli ölçülerde kurallara dayandırmayı amaçlayan bu akımın düşünsel yapısı...
  4. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  5. Mezoterapi tanımı

Mezoterapi tanımı

Sevgili meleklerim;güzelleşmek için birçok kadın neler yapmazki...Teknolojinin ve tıbbın sunduğu imkanlarda güzelleşmenin kolay yöntemlerindendir.Bu yöntemlerden biri de mezoterapidir; Mezoterapi tanımı Mezoterapinin kelime anlamı “orta deri” tedavisidir. Tedavi edilecek bölgeye özel olarak hazırlanan ilaç karışımları, 4-6 mm uzunluğundaki iğneler ile çok küçük miktarlarda olmak üzere 1,5-2...

Sayfayı Paylaş