TaN

destina68

destina68

Yeni Üye
Üye
TaN
tan.jpg


30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi.

Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde eğitim hayatını süürdürdü. Sahne derslerinde yer alan Tan, Mürüvetsiz Mürüvet adlı Türk fiLminde Türkan Şoray iLe yer aLdı.

Öğrencilik yıllarında birçok gece kulübünde ve çeşitli organizasyonlarda sahne alan Tan, 2005 yılında tümü kendi bestelerinden oluşan "Rica Ederim" adlı ilk albümünü çıkardı.

Kısa sürede müzik dünyasında zirveye yol alan Tan 2 aLbümü "Sözümü Tutamadım"'ı EroL KÖSE imzasıyla sevenlerin beğenisine sundu..tan2.jpg


tan3.jpg


tan4.jpg


tan5.jpg


tan6.jpg


tan8.jpg


tan9.jpg

__________________
 
K

kübra naz

Forum Okuru
seni çok seviyorum ama senden önce gürkanı seviyorum çok yakışıklı sempatik seri birisin en sevdiğim sanatçısın albümlerin harika biliyor musun Allah yolunu açık etsin BAŞARILAR....
 
Üst