1. sibel göksel

sibel göksel Forum Okuru

tanerle evlenecekmiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında sibel göksel tarafından paylaşıldı.

tanerle evlenecekmiyim

tanerle evlenecekmiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahmet Taner Kışlalı

Ahmet Taner Kışlalı

ahmet taner kışlalı kız öğrenci yurdu Ahmet Taner Kışlalı ( 10.07.1939)- (21.10.1999) -------------------------------------------------------------------------------- 10 Temmuz 1939'da doğdu Tokat`ın Zile ilçesinde. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi`ni bitirdikten sonra 1962-63 yılları arasında Yenigün Gazetesi'nde yazı işleri müdürlüğü yaptı. 1968-72 yılları arasında öğretim...
  2. Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

Survivor Taner (Taner Tarlacı) Kimdir?

survivor taner kimdir survıvor taner survivor, Survivor Taner, Survivor Taner kimdir, taner tarlacı, taner tarlacı kimdir, 2011 survivor, survivor gönüllüler taner, Gerçekten bu Taner çok ilginç biri...Survivorda ki davranışları gerçekmi yoksa ilgi çekmek içinmi yapıyor çoğu zaman anlamakta güçlük çekiyorum ama yinede Taner'e çok gülüyorum... Doğum Tarihi: 2 Eylül 1984 Doğum Yeri:...
  3. mete büyüyünce inci hocayla evlenecekmi

mete büyüyünce inci hocayla evlenecekmi

mete büyüyünce ne olacak mete büyüyünce kim olacak inci hoca ölecek mi inci hoca ölecek ölecekmi mete büyüyünce inci hocayla evlenecekmi ? osman büyüyünce ne olacak? hasefe hanım ölecekmi? osman seri katil olacakmı? berrin kimle evlenecek
  4. Acun-Taner Maçı Yapıldı!

Acun-Taner Maçı Yapıldı!

acunla tanerin maçı acun ve tanerin maçı acun taner maç ile ve taner maç acun taner maçı, oynandı, kim kazandı, video, maç görüntüleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Survivor tarihinde ilk kez bir yarışmacı ve sunucu maç yaptılar.Acun ve Taner'in maçı oynandı.Maçı Acun kazandı.Haber ve video görüntüleri şöyle; İkiliyi karşı karşıya getiren minyatür kale...
  5. Kayıp Şehir dizisinde Zehrayla Kadir Evlenecekmi ?

Kayıp Şehir dizisinde Zehrayla Kadir Evlenecekmi ?

Kayıp Şehir çok heyecanlı bölümleri olan bir dizi, inş bitirmezler pat diye. Merak ettiğim Zehra ile Kadir evlenecekmi acaba? belki bilginiz vardır..

Sayfayı Paylaş